Fotograf Komunia Warszawa – reportaż dla Wiktorii

Tego dnia pogoda nie była łaskawa, efektem czego dzieci komunijne nie były ustawiane przed kościołem, który swoją drogą  był placem budowy (…). 

Ceremonia Komunii rozpoczęła się już w Kościele

Znaleźliśmy rozwiązanie i dyskretnie wykonywaliśmy zdjęcia w kościele, jeszcze przed uroczystą komunijną mszą świętą. Mieliśmy taką możliwość ponieważ nasi Mili Klienci po raz kolejny dostosowali się do naszych zasugerowanych wskazówek, dzięki czemu mogliśmy przekazać im obraz tego co miało miejsce przed ceremonią. Za Wiki nie łatwo było nadążyć, wszędzie jej było pełno. To z koleżanką, to z koleżankami, nauczycielką, rodzicami. Takie zdjęcia robi tylko osobisty fotograf na Komunię :)

Dzieciaki po prostu nas lubią :) 

Zlecenie przebiega bardzo pozytywnie kiedy dziecko w pełni akceptuje naszą obecność i współpracuje z nami mając świadomość rejestrowania w ten sposób wydarzenia. Cudownie, że w nieprzewidzianych sytuacjach rodzice potrafią wziąć „głęboki oddech” i  po prostu odpuścić z uśmiechem na twarzy ;)

Fotograf Komunia Warszawa – to fraza do wyszukania SercemWidziane

Reportaż z Komunii Świętej zaczęliśmy oczywiście od przygotowań co pozwoliło nam na poznanie nowych zainteresować dziewczynki, zostaliśmy wtajemniczeni w panujące relacje z jej koleżankami i przyjaciółkami (…). Kiedy wyczekiwaliśmy powrotu Wiktorii i jej mamy od fryzjera i wizażystki zajęliśmy się uwiecznieniem detali, po czym całą swoją uwagę skierowaliśmy na ojca i brata bohaterki dzisiejszego dnia. Jak zawsze było mocno wesoło, dynamicznie i  było o czym porozmawiać.

Obiad komunijny w namiocie przed domem

Uroczysty obiad komunijny miał miejsce w domu naszych Klientów, dokładnie na ogrodzie rozłożony został piękny biały namiot udekorowany kwiatami, które nadawały lekkości i charakteru przyjęcia. Dania, które ciekawie prezentowały się, przyjemnie pachniały i tak samo pysznie smakowały, przygotowane zostały przez mamę Emilki, która jak zawsze okazała się niezawodna. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani zdolności kulinarnych, Pani Beatko oraz chęci i siły by ugotować i przygotować dania dla tak licznej ilości zaproszonych gości to nie lada wyzwanie. Wow! :)

Ta forma oprawy przyjęcia rodzinnego ma swój urok. Jest bardzo klimatyczne, osobiste i niepowtarzalne, tak jak te zdjęcia z Komunii Świętej specjalnie dla Wiki.     

Podziękowania dla gości na Komunii Świętej  

Jeszcze przed podaniem komunijnego tortu, każdy z przybyłych gości otrzymał upominek w postaci mydełka wykonanego przez Wiktorię z pomocą jej mamy Emilki. Mydełka zrobione z bazy mydlanej w kształtach aniołków. 

Świetny pomysł przygotowania własnych kosmetyków, które swoją drogą spełniają swoją funkcję i ten zniewalający  zapach na długo pozostaje na dłoniach a mydełko  ciekawie prezentuje się w łazience… Wiki pamiętała również o nas, więc korzystamy z otrzymanego kreatywnego prezentu, na który przeznaczyła swój czas. Brawo Wiki :)  Fotograf Komunia Warszawa to SercemWidziane <3      

Fotograf Komunia Warszawa – realizujemy reportaże w całym województwie mazowieckim. Zadzwoń i zarezerwuj termin, bo ilość zleceń w naszym kalendarzu jest ograniczona :)