Chrzest Chłopca zdjęcia

Zdjęcia z chrztu chłopca – Fotograf Chrzest Warszawa Wilno

Są Klienci, którzy wolą spotkać się „face to face”, by kolokwialnie mówiąc przegadać jak będzie wyglądał dzień uroczystości rodzinnej ze strony fotografów :)

Spotkanie z rodzicami chrzczonego chłopca

Bardzo sobie cenimy takie spotkania, które są okazją do lepszego poznania się. Oczywiście kiedy nie ma takiej możliwości duży nacisk kładziemy na dłuższą rozmowę telefoniczną. W zasadzie to nie jedną, podczas tych rozmów chcemy przekazać swoje doświadczenie, które odpowiednio wykorzystane przyczynia się do „czystych piękniejszych kadrów”. W ten sposób powstają cudowne zdjęcia z chrzcin które możecie obejrzeć w naszym portfolio z Chrztów

Spotkanie oczywiście trwało i trwało tak przyjemnie rozmawiało się przy aromatycznej kawie i pysznym ciastku a ormiańską serdeczność przyjęliśmy całym swoim sercem.

Gorące czerwcowe słońce na Chrzcinach

Zdjęcia z chrztu chłopca przypadły na jeden z najgorętszych dni tego lata, tak więc kawałek zacienionego miejsca i sprawna klimatyzacja była na wagę złota. Zjechała się rodzina z Europy. Wachlarz wymalowanej radości na twarzach zaproszonych gości a przede wszystkim dziadków- bezcenny! 

Przyjacielskie relacje podczas reportażu z Chrzcin

Warto zaznaczyć, że Armenia to jeden z pierwszych krajów na świecie, które przyjęło chrześcijaństwo. Sakrament chrztu przyjęty tego dnia przez Arsena stał się fundamentem jego życia chrześcijańskiego. 

Jesteśmy przekonani, że zdjęcia z Chrztu chłopca Arsena spodobają się naszej nowo poznanej rodzinie. Warszawa Wilno jest tuż obok siedziby naszej firmy, więc podróż autem w tym upale nie była długa i mecząca ;)

Jeśli jesteście zainteresowani reportażem z Chrzcin zapraszamy do lektury: Chrzest Święty krok po kroku – od czego zacząć oraz do kontaktu z nami :)

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa