DIY miniature TV LCD

DIY Miniature TV set

To pierwszy rekwizyt zrobiony do stylizacji Miniaturowego Świata w projekcie „Gram w gre”. To kolejna stylizacja z naszej długiej listy oczekujących na realizację. Obecnie prace trwają jednocześnie nad dwoma projektami. Drugi to „MasteChef”, ale nie o nim w tym poście.

Miniaturowy telewizor do sesji noworodkowej

W jaki sposób powstał telewizor, możecie zobaczyć w nieco przyspieszonym tempie na końcu tego posta. Rozpoczynając pracę nad nim oraz nad całością stylizacji „Gram w gre” powstał projekt DIY Youtube. 

Projekt DIY Miniature

Rozpoczęliśmy skrupulatne nagrywanie tworzenia przez nas rekwizytów. We wszystkich wcześniejszych naszych filmikach backstage były tylko kilkusekundowe ogólne wstawki jak projektujemy i tworzymy rekwizyty, które miały pokazać naszym klientom i fanom, że one w ogóle powstały i istnieją na prawdę :) Te natomiast DIY mają za zadanie skupić się wyłącznie na danym rekwizycie w jaki sposób powstał i ile potrzebował na to czasu.

Ten rekwizyt Miniature TV LCD będzie miał dla nas wyjątkowe znaczenie. To on zapoczątkował projekt DIY Miniature Youtube.

jak powstał miniaturowy telewizor

Zapraszamy do obejrzenia filmiku :)

Dla wiernych fanów i ludzi dobrego serducha <3

Dodatkowe korzyści, więcej wiedzy i bagaż cennych informacji z zakresu fotografii noworodkowej i tworzenia rekwizytów zostawiliśmy dla naszych PATRONÓW.
 

Jeśli spodobają się Tobie nasze filmiki
Jeśli chcesz oglądać ich więcej i regularnie
Jeśli chcesz wspierać nas w tworzeniu nowych stylizacji
Jeśli chcesz zostać współtwórcą naszych aranżacji

Jeśli chcesz poznać więcej naszych tajemnic, gdzie kupujemy materiały do stworzenia rekwizytów, ile kosztują, ile potrzeba czasu na ich stworzenie oraz inne ciekawe filmy instruktażowe z dziedziny fotografii, obróbki zdjęć i aranżacji planu zdjęciowego zostań naszym Patronem.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM NA : https://patronite.pl/sercemwidziane ❤️❤️❤️