Logo Youtube DIY

Kanał YouTube SercemWidziane

Do tej pory pokazywaliśmy tylko krótkie trzyminutowe filmiki, ukazujące trochę backstage sesji, trochę jak tworzymy scenerię i ujęcia całości planu. Wszystko w szybkim telegraficznym skrócie.

DIY miniature props for newborn session

Podczas trwania epidemii w Polsce i na świecie pojawiło się więcej czasu, którego ciągle nam brakowało na dopieszczenie niektórych pomysłów zawieszonych w przestrzeni upchanych myśli. DIY to Do It Yourself co oznacza nic innego jak zrób to sam. W wielu postach pisaliśmy, że rekwizyty których nie możemy nigdzie kupić, tych które wymyśliliśmy sobie do aranżacji po prostu zaczęliśmy je tworzyć. No i klamka zapadła. Stworzyliśmy nowy projekt, który zalegał nam w głowach od dawna :)  
 

Projekt DIY miniature props

Ma on za zadanie pokazywać nasz warsztat tworzenia i produkcji rekwizytów do użytku własnego. Każdy osobny rekwizyt, tworzony do konkretnych stylizacji Miniaturowego Świata będzie przez nas nagrywany. Po zakończeniu budowy rekwizytu, cały materiał video będzie składany w postprodukcji i przyspieszony. Zatem będzie można praktycznie od pomysłu do efektu końcowego zobaczyć powstawanie naszych rekwizytów. Będą to filmiki wyjątkowe i specyficzne raczej dla wąskiego grona widowni ;) Chodź liczymy na to, że nasza twórczość spodoba się nie tylko fanom miniaturowych rzeczy.

Naszym Kanał YOUTUBE

Poza filmikami backstage z sesji noworodkowych znajdziecie tam takie filmiki jak te poniżej.

To są rekwizyty które powstają do stylizacji PROJEKT: „MasterChef”  z serii naszego autorskiego projektu „Miniaturowy Świat”. Tych rekwizytów będzie bardzo dużo. To bardzo rozbudowana scena. Jej głównym motywem będzie kuchnia. Więc jak sami się domyślacie nie może zabraknąć szafek, lodówki, sprzętu AGD. Dużo tego…  będzie ciekawie, zapraszamy do obserwowania kanału YOUTUBE, subskrybujcie go.

Oddzielne Playlisty DIY miniature

Każda nowa stylizacja w trakcie jej powstawania będzie miała swoja oddzielną playlistę. W obecnym czasie jednocześnie powstają dwa projekty: „MasterChef” oraz „Gram w Gre„. Przewidywany czas zakończenia projektów wstępnie około 06.2020. 

Posty DIY na blogu

Każdy nowy rekwizyt który powstanie, będzie miał swój post na naszym blogu. Jeśli jakiś rekwizyt nie zostanie nagrany, lub będzie za mało materiału na filmik, to pewnie cykniemy kilka fotek i krótko napiszemy o nim kilka zdań. Także obserwujcie jednocześnie nas na Youtube SercemWidziane oraz zaglądajcie na bloga do kategorii DIY Miniature

Dla wiernych fanów i ludzi dobrego serducha <3

Dodatkowe korzyści, więcej wiedzy i bagaż cennych informacji z zakresu fotografii noworodkowej i tworzenia rekwizytów zostawiliśmy dla naszych PATRONÓW.

Jeśli spodobają się Tobie nasze filmiki
Jeśli chcesz oglądać ich więcej i regularnie
Jeśli chcesz wspierać nas w tworzeniu nowych stylizacji
Jeśli chcesz zostać współtwórcą naszych aranżacji

Jeśli chcesz poznać więcej naszych tajemnic, gdzie kupujemy materiały do stworzenia rekwizytów, ile kosztują, ile potrzeba czasu na ich stworzenie oraz inne ciekawe filmy instruktażowe z dziedziny fotografii, obróbki zdjęć i aranżacji planu zdjęciowego zostań naszym Patronem.

ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM NA : https://patronite.pl/sercemwidziane ❤️❤️❤️ 

 
 
usypianie noworodka na sesji fotograficznej
Kiedy zaplanować sesję noworodkową?
sesja noworodkowa Bezpieczna
Bezpieczeństwo noworodka na sesji