zdjęcie z chrztu świętego rocznego chłopca

Chrzest Święty Oliwiera w Wilanowie

Ten chłopczyk skradł nasze serca już ponad rok temu. Robiliśmy mu zdjęcia noworodkowe. To dla niego powstała nasza kultowa stylizacja Radcy Prawnego. To od tego zamówienia idea Miniaturowego Świata rozkwitła w naszej ofercie :) 

Oliwier, mały dżentelmen na własnym Chrzcie Świętym

Widzieliśmy różne prezenty na chrzciny, ale luksusowe ferrari cabrio, na Chrzest onieśmieliło nas troszkę :) Nie dość, że z Oliwiera wielki przystojniacha, to jeszcze taka fura, dziewczyny na podwórku będą mdlały na jego widok :)

Fotograf Chrzest Wilanów

Chodź rodzice Oliwierka mieszkają w Wilanowie, na Chrzest Święty wybrali Kościół znajdujący się na Mokotowie. To tylko dowód na to iż nie ma obowiązku chrzczenia dziecka w parafii której zamieszkujecie. Jeśli nie odpowiada Wam Proboszcz, lokalizacja, wygląd Katedry możecie wybrać ta która Wam odpowiada:)
 

Zdjęcia z Chrzcin na Warszawskim Wilanowie

Uwielbiamy zdjęcia z przygotowań, przed wyjściem całej rodziny do kościoła. Często jest tak, że gwiazda tego dnia dostaje prezenty, a wujkowie i ciocie zachwycają się maluchem. Dużo się dzieje, emocje, ubieranie dziecka, ostatnie poprawki. My wszystko obserwujemy i zawsze wychwycimy piękne kadry.  

ozdoba separator

Kościół: Rzymskokatolicki Sanktuarium Narodowe św. Andrzeja Boboli

Zdjęcia Chrzest Warszawa Wilanów. Chłopczyk na tym reportażu śmiało chodził już na swoich nóżkach. Większość takich uroczystości dzieciaczki mają średni 3-4 miesiące. Ale jak widać mogą też mieć ponad roczek :)