Zdjęcia z urodzin w Poznaniu

30-stka Karoliny – Fotograf na urodziny Poznań

Okrągłe urodziny mogą być wspaniałą okazją do spotkania się w gronie najbliższych znajomych i rodziny. A jeżeli spotkania rodzinne to @sercemwidziane.com 

Impreza urodzinowa pod Poznaniem 

Tę imprezę będziemy przemile wspominać. Było mnóstwo dynamicznych momentów, które mogliśmy uwiecznić w postaci fotografii. Piękne urodzinowe życzenia od gości, cudowny wystrój wnętrza, otwarty DJ. dostosowujący muzykę do biesiadujących, przepyszne jedzenie, urocze słodkości i niezwykle pozytywna Solenizantka. 

Reportaż z Urodzin Poznań

Uwielbiamy przebywać w towarzystwie osób, które nie ukrywają swoich emocji. Okazywanie ich daje nam szansę na uwiecznienie ich w postaci zdjęć. Tak było i w tym przypadku. Oglądając kadry z tego przyjęcia urodzinowego same podnoszą się nam do góry kąciki ust. 

To spotkanie rodzinne to radość, energiczność, śmiech, zachwyt. Głęboko wierzymy, że zdjęcia z urodzin oddają temperament tego spotkania. 

Urodziny w Karczmie w Lednicy tuz nad jeziorem

Odległość wynosząca ponad 300km do miejsca zlecenia nie była dla nas kłopotem. Jesteśmy wdzięczni Karolinie, że zdecydowała, że to właśnie my mamy zarejestrować ten dzień mimo, że mogła znaleźć lokalnego fotografa.  Mamy nadzieję, że zaspokoiliśmy Twoje oczekiwania i mogłaś przenieść się wirtualnie do tego wyjątkowego dnia oglądając reportaż. Twój fotograf Poznań z Warszawy ;)

ozdoba separator

Impreza Urodzinowa: Karczma na Lednicy, Dziekanowice, Lednogóra 34A, 62-261

Przyjechaliśmy na 3o urodziny Karoliny z Warszawy prawie do Poznania, więc jak widać odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeśli szukacie fotografa na Chrzest lub inną okazję, chętnie do Was przyjedziemy. Fotograf na Chrzest Poznań z Warszawy… czemu nie ;)