sesja noworodkowa motyw wanny

Sesja noworodkowa Gdańsk ❤️ nasze rekwizyty w Gdańsku

Dość często zdarzają się nam wyjazdowe sesje noworodkowe, zwłaszcza z naszymi autorskimi projektami „Miniaturowego Świata”. Do tej pory najdalej od Warszawy zrealizowaliśmy zdjęcia we Wrocławiu, prawie 400 km w jedną stronę specjalnie dla kilkudniowego chłopczyka <3

Sesja Noworodkowa Gdańsk

W tym roku, a w zasadzie na jego koniec zostaliśmy zaproszeni na sesję noworodkową do Gdańska, wraz z planem zdjęciowym fitness dla malutkiej Julii. Historia tego zlecenia zasługuje na oddzielny post na naszym blogu, którego właśnie czytasz :)

Gdańsk sesja noworodka
sesje noworodkowe w Gdańsku

Realizacja zdjęć noworodkowych podczas pandemii

Rok 2020- to miesiące, które mocno zapiszą się na kartach historii świata. Mimo wszystko my nadal chcemy wykonywać swój zawód i robić to, co tak bardzo kochamy.  Specyfika naszej pracy nie pozwala nam na pracę zdalną :D 

Wszystkie rekwizyty jakie widzicie na naszych zdjęciach istnieją naprawdę. Każdy plan zdjęciowy jest przygotowany specjalnie z myślą o naszych malutkich modelach. Nic co widzicie na finalnym zdjęciu nie jest wklejane w programach graficznych. Każde dziecko na tych fotografiach jest ułożone w bezpieczny i wygodny sposób. Każda taka sesja wykonywana jest w domach naszych klientów.

W obecnych czasach realizacja takiej sesji jest wykonywana oczywiście w podwyższonym reżimie sanitarnym. Nie oznacza to jednak, że wcześniej nasze sesje nie przestrzegały reguł higieny osobistej.

sesja dziewczynki w domu w Gdańsku

Zamówienie sesji noworodkowej poza Warszawą

Kalendarz naszych sesji zdjęciowych jest dość elastyczny. Doświadczenie nauczyło nas jak planować sesje, by kalendarz mógł być ruchomy i nie przeładowany. Tygodniowy grafik musi w swej formie pomieścić czas na pracę nie tylko z aparatem, ale również z komputerem, marketingiem i administracją.

Zamawiaj sesję noworodkową z dużym wyprzedzeniem.

Nie jesteśmy w stanie zrobić zdjęć wszystkim noworodkom i wykonywać reportaży na wszystkich uroczystościach rodzinnych. Tydzień ma ograniczoną ilość dni i nie można go rozszerzyć. Można go jedynie odpowiednio zaplanować i zostawić w nim pole manewru.

Rezerwacje sesji noworodkowych z SercemWidziane dokonywane są najczęściej około 3 miesiące przed rozwiązaniem. Podyktowane jest to kilkoma czynnikami. Między innymi są nimi:

  • odpowiednie zaplanowanie naszego kalendarza; 
  • ograniczona ilość dni w miesiącu;
  • ograniczona ilość sesji noworodkowych;
  • płynność finansowa;
  • komfort psychicznym przyszłej mamy;
  • gwarancja rezerwacji terminu/ nasza dostępność;
mini siłownia dla noworodka
fotograf noworodkowy Gdańsk

Jak doszło do sesji noworodkowej w Gdańsku?

Obecna sytuacja mocno zaburzyła funkcjonowanie naszej firmy.  Niestety w naszym kalendarzu firmowym, jak również niejednego przedsiębiorcy, pojawiły się spore dziury czasowe (…) 

Z wiadomych powodów w SercemWidziane aktualnie dużo łatwiej jest zamówić sesję dla bobaska niż było to przed marcem 2020 roku, nawet jeśli dziecko właśnie kilka dni temu pojawiło się na świecie.

Telefon z Gdańska, kilka dni przed Sylwestrem

Bartosz- tata malutkiej Juli, instruktor fitness oraz fizjoterapeuta szukał w internecie fotografa noworodkowego z wyjątkowym portfolio dla swojej wyjątkowej córki :) Szukał czegoś co go zaskoczy, co wyróżni się na tle oferowanych setek zdjęć dla małych szkrabów. 

Trafiając na nasze portfolio, znalazł w nim naszą mini siłownię, która dosłownie skradła mu serce. Całe życie zawodowe Ojca naszej gwiazdeczki związane jest ze sportem i branżą fitness. Nie wiem czy potraficie sobie wyobrazić jego zachwycenie detalami naszego planu zdjęciowego, ale my potrafiliśmy to odczuć już na etapie rozmowy telefonicznej :)

Dwie miłości wzruszonego Taty.

Przyznacie, że narodziny dziecka to czas magiczny i wyjątkowy. To dni życia dorosłego człowieka nie do zapomnienia. A upamiętnienie tego wydarzenia w jakiejkolwiek formie wzmacnia ważność tych dni. Zdjęcia, które wykonaliśmy dla jego córeczki, chodź nie wiemy czy pójdzie w ślady Ojca, będą pamiątką przypominającą Tacie jego pasje i narodziny córki.
fotograf Noworodkowy Gdańsk

A co jeśli nie ma wolnego terminu na sesję noworodkową?

Zdarza się, że rezygnujemy wtedy ze swojego dnia wolnego, lub przekładamy inną sesję zdjęciową, która nie jest obarczona priorytetem czasu jej wykonania.

Tak było w tym przypadku. Jak co roku grafik sesji zdjęciowych w okolicach świąt jest mocno napięty i nawet w 2020 (a wiemy jaki ten rok był) rezerwacje były już wcześniej. Mimo, iż organizacja Sylwestra w tym roku była mocno utrudniona, my mieliśmy na niego pomysł. Było to zarazem jedyny i ostatni wolny termin w kalendarzu naszych sesji noworodkowych w 2020 roku, 

Dla przypomnienia sesje noworodkowe wykonujemy w przedziale 7-12 dni życia maluszka, w wyjątkowych przypadkach do 14 dnia. Podyktowane to jest komfortem maluszka oraz rodziców podczas sesji. Dlaczego to takie ważne przeczytajcie w  Kiedy zaplanować sesję noworodkową?

W przypadku tych zdjęć nie mogliśmy zwlekać dłużej z ich wykonaniem.

Nie czekaj na ostatnią chwilę, bo może być za późno na zdjęcia noworodkowe.

Sesje noworodkowe to dla nas priorytet i filar naszej działalności fotograficznej. Jeśli słyszymy w rozmowie telefonicznej szczęśliwego Ojca lub wzruszoną Matkę nowonarodzonego dzidziusia, którzy są zauroczeni naszymi pracami, są świadomi nakładu naszego zaangażowania w to co robimy, jesteśmy w stanie poświęcić swój wolny czas, by stworzyć dla nich coś wyjątkowego i ponadczasowego <3 <3
 

Zadowolenie naszych klientów jest warte naszych poświeceń.

W pracy którą wykonujemy,  w pasji która stała się naszym zawodem, czas i zaangażowanie ma zupełnie inny wymiar. Dziesiątki godzin przygotowań aranżacji naszych „Miniaturowych Światów”, ilości kilometrów przejechanych, by zrealizować wymarzoną sesję, mają inną perspektywę. Zrozumieć to mogą tylko Ci, którzy wykonują swoją pracę w zgodzie z ich… duszą (czytaj: charakterem, zainteresowaniami, pasją itp.) 

To co robimy ciągle sprawia nam olbrzymią frajdę :) Jeśli przy okazji uszczęśliwiamy naszych klientów, dodatkowo jesteśmy poruszeni <3 Jak piszą o naszej pracy i zaangażowaniu przeczytajcie w:

opinie naszych klientów

noworodek w wannie
sesja noworodkowa Gdańsk

Wybierz jedną, dwie lub trzy stylizacje dla noworodka

W zależności od pakietu na jaki się zdecydujecie, wskazujecie zdjęcia z naszego PORTFOLIO które najbardziej się Wam spodobały. Na sesję noworodkową do Gdańska naszym busikiem wraz z nami pojechały rekwizyty ze stylizacji fitness, bathroom oraz syrenka :) Czyli coś dla Taty dla Mamy i coś związanego z morskimi klimatami :)

Chodź sesja noworodkowa nad morzem odbyła się w Gdańsku, najważniejszym aspektem przy wyborze stylizacji było zamiłowanie Taty Julki do sportu. 

Nie zabrakło też zdjęć związanych z wodą ;)

Sesja Noworodkowa Gdańsk

Zrealizujemy dla Ciebie i Twojego dziecka sesję nawet na drugim końcu Polski. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało dzwońcie lub napiszcie do nas. Fotograf noworodkowy którego szukasz :)a