świąteczna sesja noworodkowa

Świąteczna sesja noworodkowa dla Nikosia

Sesja Noworodkowa jeszcze przed Świętami to przy okazji świetny pomysł także na prezenty rodzinne pod choinkę w postaci zdjęć, albumu czy fotoobrazu z nowym członkiem rodziny w roli głównej :)

Sesja z noworodkiem w Święta Bożego Narodzenia

Jeśli twój termin porodu wypada w okolicach Świąt, to idealnym prezentem pod choinkę będzie właśnie sesja noworodkowa świąteczna. Zamów termin realizacji zdjęć w tym okresie, jeszcze podczas trwania ciąży. Miesiąc grudzień jest mocno oblegany i nasz kalendarz z wolnymi dniami szybko się zapełnia zamówieniami. 
 

Magiczny czas Świąt 

Czas podwójnie niezwykły. Wyczekiwanie narodzin potomka w rodzinie jest czymś nieporównywalnym. Jeżeli narodziny Twojego dziecka planowane są na grudzień, to magia świąt w Waszym domu będzie w wyjątkowym wydaniu.

Pamiętaj, że SercemWidziane na sesje noworodkowe przyjedzie do Ciebie do domu. Nigdzie nie musisz wychodzić w te chłodne, zimowe niezbyt długie dni. Nie musisz fatygować maluszka, niech oswaja się ze swoim przytulnym pokoikiem i maskotką która leży obok niego.
fotograf noworodkowy na święta
swiateczna sesja noworodkowa

Święta jedyne w swoim rodzaju

Zapamiętaj je głęboko w sercu oraz na zdjęciach, które będą Ci przypominać cud narodzin Twojego dziecka. Świąteczna aranżacja dla noworodka to oferta sezonowa. Nie każdy może ją powtórzyć, nie każdy ją zamawia. Zamawiają ją jedynie rodzice dzieci, które urodziły się w miesiącach grudzień i styczeń. 
noworodek w długiej zielonej czapce na święta
zimowa sesja noworodkowa
sesja noworodkowa w święta
sesja noworodka z bombkami świątecznymi
chłopczyk na sesji świątecznej

Oczywiście klimat świąteczny na zdjęciach to tylko jedna z niewielu naszych propozycji. Jeśli szukasz wysublimowanego prezentu pod choinkę, coś ciekawego innego, wyróżniającego się.

Zobacz nasze zdjęcia noworodków z serii Nasz Miniaturowy Świat. Wybierz taką stylizację która jest najbliższa Twemu sercu. Jeśli masz jakiś pomysł na nową scenę, poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej.

zimowa sesja noworodkowa na łóżeczku
zimowa sesja noworodkowa

Stylizacje noworodkowe na zamówienie

Potrzebujemy minimum dwa miesiące na przygotowanie zupełnie nowej stylizacji. Czas wiąż się ze zbudowanie koncepcji, poszukiwaniem rekwizytów oraz materiałów do ich stworzenia.