chłopczyk na rączkach na noworodkowej sesji zdjęciowej

Sesja Noworodkowa Służew ❤️ Słodki noworodek w kaszkiecie

Słodziak prawda? Uroczy mały dżentelmen :) Adrianek nas zauroczył. Ten 8-dniowy mały chłopczyk na sesji noworodkowej był taki grzeczny, ciągle spał i pięknie wyglądał. Normalnie aż chciało się go schrupać.

Malutki dżentelmen w kaszkiecie

Zdjęcie poniżej, które jest jednym z naszych ulubionych, jest możliwe do wykonania tylko i wyłącznie wtedy, kiedy maluszek bardzo mocno śpi i…. w dodatku jego ułożenie w tej pozycji to trik fotografa noworodkowego czyli mały fotomontaż. Niektóre zdjęcia noworodków składają się z dwóch fotografii połączonych ze sobą. 

Na każdym z nich, których tu już nie widzicie, podczas obróbki usuwane są ręce Marzeny, które trzymają główkę i rączki dla bezpieczeństwa. Tak właśnie było w przypadku tej fotografii. Ale jak to robimy, zdradzamy tajemnice w innym naszym poście na blogu;)

Sesja Noworodkowa Służew zamów ją w SercemWidziane ;)

ozdoba separator
sesja zdjęciowa z niemowlakiem
Noworodek w kaszkiecie

Tutaj łatwiejsza wersja tego zdjęcia. Nie każdy noworodek będzie chciał tak współpracować jak ten w zdjęciu tytułowym posta. 

Po pierwsze dzidzia musi mieć nie więcej niż 14 dób życia. 

Po drugie maluszek nie może ważyć więcej niż 4000 gram. Jego waga jest wprost proporcjonalna do elastyczności ciała. Po prostu większe dzieci, trudniej jest ułożyć w taką pozycję. My natomiast pracujemy z noworodkiem tak, aby czuł się podczas sesji cały czas komfortowo