męski wypad

Sesja zdjęciowa na rybach

Wydawać się może, że idziesz na rybki tylko połowić, wyciszyć się. Ok wiemy o tym, ale na jeden taki wypad możesz nas zabrać ze sobą. My zrobimy dla Ciebie takie fajne zdjęcia, że kumplne Ci pozazdroszczą ;)

Reportaż z wędkowania w pięknych okolicznościach przyrody

Maj…. Wiosna… uwielbiam. Szwagier od niedawna ma nową pasję, którą chce mnie zarazić. Rybki, wędkowanie, sceptycznie podchodziłem do tematu. Zanim Brat mojej żony namówi mnie do zainwestowania w wędki, wolę podpatrzyć, po obcować z tematem. Wpadłem na pomysł połączenia podpatrywania z fotografowaniem ;) Chyba nikt się tu z Was nie dziwi :)

Reportaż z wypadu na ryby.

Sesja zdjęciowa na rybach to trening umiejętności reporterskich, relaks, i owe podpatrywanie wędkarzy :) Fotograf Noworodkowy na rybach? A czemu nie ;P Zapraszam do obejrzenia reportażu z wypadu na rybki.

To tylko przykładowy reportaż z pasji łowienia rybek. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia również z innych ciekawych Twoich zainteresowań. Wybierzemy się z Tobą na rajd Quadowy, na skok na bangy, lot szybowcem, jazda terenówką, itp. Im bardziej szalona pasja tym ciekawsze zdjęcia.