Stylizacja Crossfit dla malutkiego Hugo

Rodzice oboje pasjonują się zdrowym trybem życia. Siłownia i inne sportowe wyzwania stanowią bardzo dużą część ich życia. Dla ludzi z pasją i z dla nowego członka rodziny przygotowujemy właśnie takie plany zdjęciowe:)

Mini siłownia do sesji noworodkowej ?

Kolejne indywidualne zamówienie sesji noworodkowej. Tym razem przygotowujemy stylizację CrossFit. Takie stylizacje konsultujemy z naszymi klientami, uzgadniamy szczegóły. I to co tworzymy, musi spełniać oczekiwania naszych klientów.

Równocześnie z zamówieniem konkretnej stylizacji do sesji noworodkowej, musimy wiedzieć czy taką stylizację uda się stworzyć i z czego można ją zrobić. „Z czego” jest tu kluczowe :) Często ulubionym miejscem naszych zakupów i inspiracji są markety budowlane.

Hantle z modeliny termo-utrwaldzanej

Na zdjęciu okładkowym postu widać jak powstają małe hantle. Ponieważ znalezienie takich małych i ich zakupu nie powiodło się, została rozpoczęta procedura ręcznych robótek :) Do tego zadania użyliśmy modeliny termoutwardzalnej. Po uformowaniu właściwego kształtu, wskoczyły do piekarnika.

W kolejnym etapie, oczywiście malowanie.

Siłownia w wersji mini dla noworodka

W powstaniu urządzeń na siłownie, konkretnie ławeczki ze sztangą oraz stojaka na ciężary, pomógł oczywiście market budowlany. Na zdjęciu powyżej widać regały z rurkami PVc i kształtkami. Już na poziomie właśnie marketu, musimy wiedzieć, wyobrazić sobie jak będą wyglądały rekwizyty które chcemy stworzyć, by móc zakupić odpowiednia ilość materiałów. 

Prawie każdy nasz plan zdjęciowy do zdjęć noworodkowych powstaje w marketach budowlanych

Hantle kolorowe do fitnessu z modeliny i konkretne, metalowe dla silnych chłopaków. Ten który trzymam w palcach to podkładki i śruba, odpowiednio ułożone, by jak najbardziej przypominały prawdziwe.

Po złożeniu rurek w całość, czyli szkielet ławeczki, czas na siedzisko, które będzie wygodne, miękkie i stabilne.

Jak zdążyliście zauważyć, zanim siedzisko i oparcie zostaną zamontowane, rurki PVc zostały pomalowane na srebrny kolor, imitujący metalową konstrukcję. Kreatywność i fantazja w naszych głowach pracuje cały czas na wysokich obrotach.

Tej mini siłowni nie można nigdzie kupić

Tak jak już pisaliśmy, jeśli czegoś nie można kupić, trzeba to stworzyć :) Potrzeba matką wynalazków, hi hi :) to co widzicie na ostatnim zdjęciu to jeszcze nie wszystko, stylizacja jest przygotowana w połowie. Do całej aranżacji musimy zakupić jeszcze odpowiednie tło fotograficzne wraz podłożem, który nada klimat, CrossFit

Jeśli jesteście ciekawi jak będzie wyglądał efekt końcowy, śledźcie naszą stronę internetową, bloga i fanpage. Zobacz inne sesje noworodkowe z serii Miniaturowy Świat.