Stylizacja Crossfit dla malutkiego Hugo

Jak powstają rekwizyty do sesji noworodkowej ?

Kolejne indywidualne zamówienie sesji noworodkowej. Tym razem przygotowujemy stylizację CrossFit. Takie stylizacje konsultujemy z naszymi klientami, uzgadniamy szczegóły. I to co tworzymy, musi spełniać oczekiwania naszych klientów.

Równocześnie z zamówieniem konkretnej stylizacji do sesji noworodkowej, musimy wiedzieć czy taką stylizację uda się stworzyć i z czego można ją zrobić. „Z czego” jest tu kluczowe :) Często ulubionym miejscem naszych zakupów i inspiracji są markety budowlane.

Na zdjęciu okładkowym postu widać jak powstają małe hantle. Ponieważ znalezienie takich małych i ich zakupu nie powiodło się, została rozpoczęta procedura ręcznych robótek :) Do tego zadania użyliśmy modeliny termoutwardzalnej. Po uformowaniu właściwego kształtu, wskoczyły do piekarnika.

W kolejnym etapie, oczywiście malowanie.

W powstaniu urządzeń na siłownie, konkretnie ławeczki ze sztangą oraz stojaka na ciężary, pomógł oczywiście market budowlany. Na zdjęciu powyżej widać regały z rurkami PVc i kształtkami. Już na poziomie właśnie marketu, musimy wiedzieć, wyobrazić sobie jak będą wyglądały rekwizyty które chcemy stworzyć, by móc zakupić odpowiednia ilość materiałów.

Hantle kolorowe do fitnessu z modeliny i konkretne, metalowe dla silnych chłopaków. Ten który trzymam w palcach to podkładki i śruba, odpowiednio ułożone, by jak najbardziej przypominały prawdziwe.

Po złożeniu rurek w całość, czyli szkielet ławeczki, czas na siedzisko, które będzie wygodne, miękkie i stabilne.

Jak zdążyliście zauważyć, zanim siedzisko i oparcie zostaną zamontowane, rurki PVc zostały pomalowane na srebrny kolor, imitujący metalową konstrukcję. Kreatywność i fantazja w naszych głowach pracuje cały czas na wysokich obrotach.

Tak jak już pisaliśmy, jeśli czegoś nie można kupić, trzeba to stworzyć :) Potrzeba matką wynalazków, hi hi :) to co widzicie na ostatnim zdjęciu to jeszcze nie wszystko, stylizacja jest przygotowana w połowie. Do całej aranżacji musimy zakupić jeszcze odpowiednie tło fotograficzne wraz podłożem, który nada klimat, CrossFit

Jeśli jesteście ciekawi jak będzie wyglądał efekt końcowy, śledźcie naszą stronę internetową, bloga i fanpage. Zobacz inne sesje noworodkowe z serii Miniaturowy Świat.