Stylizacja Crossfit dla malutkiego Hugo

Rodzice oboje pasjonują się zdrowym trybem życia. Siłownia i inne sportowe wyzwania stanowią bardzo dużą część ich życia. Dla ludzi z pasją i z dla nowego członka rodziny przygotowujemy właśnie takie plany zdjęciowe:)

Mini siłownia do sesji noworodkowej ?

Kolejne indywidualne zamówienie sesji noworodkowej. Tym razem przygotowujemy stylizację CrossFit. Takie stylizacje konsultujemy z naszymi klientami, uzgadniamy szczegóły. I to co tworzymy, musi spełniać oczekiwania naszych klientów.

materiał do budowy rekwizytu

Równocześnie z zamówieniem konkretnej stylizacji do sesji noworodkowej, musimy wiedzieć czy taką stylizację uda się stworzyć i z czego można ją zrobić. „Z czego” jest tu kluczowe :) Często ulubionym miejscem naszych zakupów i inspiracji są markety budowlane.

Hantle z modeliny termo-utrwaldzanej

Na zdjęciu okładkowym postu widać jak powstają małe hantle. Ponieważ znalezienie takich małych i ich zakupu nie powiodło się, została rozpoczęta procedura ręcznych robótek :) Do tego zadania użyliśmy modeliny termoutwardzalnej. Po uformowaniu właściwego kształtu, wskoczyły do piekarnika.

W kolejnym etapie, oczywiście malowanie.

Siłownia w wersji mini dla noworodka

W powstaniu urządzeń na siłownie, konkretnie ławeczki ze sztangą oraz stojaka na ciężary, pomógł oczywiście market budowlany. Na zdjęciu powyżej widać regały z rurkami PVc i kształtkami. Już na poziomie właśnie marketu, musimy wiedzieć, wyobrazić sobie jak będą wyglądały rekwizyty które chcemy stworzyć, by móc zakupić odpowiednia ilość materiałów. 

Prawie każdy nasz plan zdjęciowy do zdjęć noworodkowych powstaje w marketach budowlanych

fotograf tworzy rekwizyty
ręcznie robione mini hantle

Hantle kolorowe do fitnessu z modeliny i konkretne, metalowe dla silnych chłopaków. Ten który trzymam w palcach to podkładki i śruba, odpowiednio ułożone, by jak najbardziej przypominały prawdziwe.

mini hantle do sesji zdjęciowej

Po złożeniu rurek w całość, czyli szkielet ławeczki, czas na siedzisko, które będzie wygodne, miękkie i stabilne.

ławeczka na siłownie
siedzenie do ławeczki rekwizyt

Jak zdążyliście zauważyć, zanim siedzisko i oparcie zostaną zamontowane, rurki PVc zostały pomalowane na srebrny kolor, imitujący metalową konstrukcję. Kreatywność i fantazja w naszych głowach pracuje cały czas na wysokich obrotach.

Tej mini siłowni nie można nigdzie kupić

Tak jak już pisaliśmy, jeśli czegoś nie można kupić, trzeba to stworzyć :) Potrzeba matką wynalazków, hi hi :) to co widzicie na ostatnim zdjęciu to jeszcze nie wszystko, stylizacja jest przygotowana w połowie. Do całej aranżacji musimy zakupić jeszcze odpowiednie tło fotograficzne wraz podłożem, który nada klimat, CrossFit

gotowa ławeczka na siłownie rekwizyt

Jeśli jesteście ciekawi jak będzie wyglądał efekt końcowy, śledźcie naszą stronę internetową, bloga i fanpage. Zobacz inne sesje noworodkowe z serii Miniaturowy Świat.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa