sesja na roczek film

Jak wygląda sesja Cake Smash w plenerze w Polsce?

Sesja cake smash o charakterze żeglarskim.

W skrócie kolorowe sesje urodzinowe, zdobione w balony, chorągiewki, serpentyny, torty i babeczki do zabawy. Są przede wszystkim przygotowywane dla roczniaków, rzadziej dla starszych dzieci. Pierwszy roczek dla wielu rodziców jest bardzo wyjątkowy, a jeśli to ważny dzień, fajnie byłoby zatrzymać te chwile na zdjęciach.

Sesje urodzinowe w Polsce

Zazwyczaj wykonywane są w studio fotograficznym lub u klienta w domu. Warunki pogodowe w tym klimacie nas nie rozpieszczają i zaplanowanie takich sesji w plenerze ma wąski zakres czasowy, w całym roku kalendarzowym. Z uwagi na dobro maluszka takie sesje można wykonać od końca maja do połowy września, chodź zweryfikowanie dogodnej pogody na sesje w rzeczywistości to dzień w którym ma odbyć się sesja.

Mimo zaplanowanego dnia sesji na dwa, trzy miesiące do przodu, nie ma gwarancji pogody w ten dzień. W sercemwidziane.com jest to data teoretyczna i ruchoma.

Nie mogła odbyć się bez otoczenia piasku i wody, choć pogoda nie rozpieszczała mała Anda z zaciekawieniem brała udział w sesji:) Był to też pierwszy raz w którym nasza modelka miała do czynienia z piaskiem:) Mimo,iż wszystko było nowe i nieznane Anda pozostała niewzruszona;) I chociaż to sesja o charakterze cake smash tym razem prawdziwy tort, w którym zazwyczaj bawi się solenizant musiał być zastąpiony atrapami babeczek;)

Oczywiście rekwizyty fotograficzne których nie ma w sklepach tworzymy sami :)