Jak wygląda sesja ciążowa w sadzie

Sesja ciążowa w sadzie w odcieniach fioletu

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z kulis powstawania tej pięknej sesji, oraz samych zdjęć ciążowych jakie powstały w sadzie z wyjątkową rodziną!

To nie nasza pierwsza sesja jaką mieliśmy przyjemność wykonać dla nich i mamy nadzieję, że nie ostatnia;) Po raz pierwszy mogli nas obserwować podczas pracy z ich córeczką na sesji noworodkowej, musieliśmy zrobić bardzo dobre wrażenie (mówiąc nieskromnie;), ponieważ później byliśmy obecni i uchwyciliśmy wszystkie najważniejsze chwile i wydarzenia rodzinne takie jak reportaże z chrzcin, stylizowaną sesje typu cake smash czy przyjęcia urodzinowe. Jest nam niezmiernie miło, że sam filmik z tej sesji w sadzie bardzo spodobał się samej modelce, wywołał poruszenie w rodzinie i stał się również wspaniałą pamiątką dla nich samych.

Przede wszystkim chcemy podziękować własnie im, za zaufanie jakim nas obdarzyli. Najbardziej dziękujemy przyszłej mamie za to, że uwierzyła nam na słowo, że w przygotowanej specjalnie dla niej fioletowej stylizacji będzie pięknie wyglądać:):) Zwracamy ogromną uwagę aby wszystkie elementy podczas każdej sesji ze sobą współgrały, dlatego wianki tworzyliśmy własnoręcznie by mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Oczywiście nie mogło zabraknąć „wisienki na torcie” czyli wykonanej przez nas sukienki mamy w wersji mini dla jej córeczki. Sylwia stwierdziła, że przy kolejnej sesji to my wybieramy zdjęcia, które mają trafić do obróbki, gdyż z sesji w sadzie wybrałaby najchętniej wszystkie! A to najlepiej świadczy, o tym że zdjęcia udały się!