Tort na chrzest

Uroczysty obiad z okazji Chrztu Michała i Andresa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z Chrztu Świętego w Warszawie który był podwójną uroczystością. Gwiazdami popołudniowego spotkania rodzinnego było dwóch chłopców, Michałek i Andres.

Zdjęcia na obiedzie rodzinnym 

Ten Chrzest był wyjątkowy i chyba jedyny taki w swoim rodzaju na którym byliśmy. A raczej nie byliśmy. Bowiem na uroczystości w kościele nie było nas i całej rodziny. Bardzo specyficzny Chrzest. Cała rodzina nie mieszka na stałe w Warszawie tylko na Pomorzu. Organizowali wszytko mailowo i telefonicznie. W dodatku na ostatnia chwilę. Nie udało się wszystkiego zgrać idealnie.

Chrzest w kościele z samego rana

A obiad rodzinny dopiero o godzinie 15. Ciężkie do ogarnięcia, ale nie dało się inaczej. My tego dnia mieliśmy już rezerwację na reportaż z Chrztu Świętego dla innej rodziny. Tak się dobrze złożyło, że tam były zdjęcia z przygotowań i kościoła, a nie było przyjęcia rodzinnego. Do piętnastej bez problemu mogliśmy się wyrobić by dojechać do restauracji Figaro.
 

Uroczysty obiad na Chrzest

Okazja wyjątkowa, więc wystrój sali w restauracji też wyjątkowy. Zobaczcie poniżej jaki klimat, kiedy aranżacją zajęła się firma zewnętrzna do dekoracji. 
 

Wystrój sali na Chrzest Święty

Piękna sala, wyjątkowe przyjęcie, zjazd rodzinny, warto zamówić profesjonalny reportaż z Chrzcin.

RODZINNE PRZYJĘCIE: Restauracja Figaro w parku Skaryszewskim w Warszawie.