prezent walentynkowy wyjazd zakochanych nad morze

Oryginalny prezent na walentynki

W zabieganym dzisiejszym świecie, w poszukiwaniu prezentów dla swojej drugiej połówki. Przeczesując galerie handlowe, zatrzymajcie się na chwilę. I wiecie co? 

Jedyne czego nie kupicie.. to czasu.

Nie możecie go kupić w markecie ale może dać go sobie nawzajem. Chodź ten jeden dzień w roku, rzućcie wszystko i spędźcie cały dzień razem. Na rozmowach, gotowaniu, spacerze, przytulaniu się, albo w łóżku na erotycznych zabawach ;) Przecież to dzień zakochanych i miłości <3  

Czym jest miłość?

Można powiedzieć, że towarzyszy nam na co dzień niezależnie od tego czy jesteśmy w związku czy nie. Miłością możemy przecież darzyć brata lub siostrę, swojego psa czy kota- w naszym przypadku Królika ;P Możemy zakochać się w nutach czy słowach piosenki, pokochać wschody i zachody słońca. Możemy zakochać się w fotografii, która umożliwia nam zatrzymanie tych pięknych widoków lub ważnych dla nas chwil <3 Możemy kochać czytać książki lub prasę, pokochać pisać wiersze czy pamiętnik. Możemy kochać malować, rysować. Możemy kochać przemawiać do ludzi, dzielić się z nimi swoją wiedzą, mobilizować do działania. Krótko mówiąc możemy pokochać robić to co sprawia nam przyjemność. Najczęściej jednak MIŁOŚĆ postrzegana jest jako niezwykłe połączenie dwóch osób. 

Jedność dusz, serc i ciał.

By uczucie, które połączyło dwoje niepowtarzalnych ludzi było trwałe trzeba pogodzić się z faktem, że poziom wzajemnej ekscytacji nie utrzymuje się wciąż na tym samym poziomie. To okrutne ale prawdziwe. W natłoku obowiązków bardzo łatwo można wpaść w rutynę, która jest niebezpieczna dla relacji. Dlatego tak ważne jest nauczyć się budować świadomy związek, tworzyć zdrowe więzi i radzić sobie z emocjami doświadczanymi każdego dnia, by nie wypaść z pierwszego zakrętu, które przyniosło nam życie

Właścicielem komiksowych zdjęć jest  www.yehudadevir.com

Uczucia drugiej osoby należy nieustannie zdobywać i pielęgnować.

Nie tylko jeden dzień w roku, w Walentynki. Okazywać je czułymi gestami, ciepłymi słowami. DOCENIAĆ SIĘ WZAJEMNIE. Zauważyć w tym drugim człowieku jego wartość, co wnosi do naszego życia. Okazywać, że interesuje nas jego samopoczucie. Wyrazić wdzięczność za to co robimy dla siebie wzajemnie. Osobiście praktykuję dzielenie się pozytywnymi emocjami. Kto z nas nie lubi aprobaty? Wtedy zawsze czujemy się nadzwyczajnie, a to motywuje do pielęgnowania łączącej nas relacji. Scala naszą miłość <3
 

Łatwiej kochać, kiedy otacza nas zrozumienie.

W tym z całą pewnością pomoże nam akceptacja samego siebie. Dostrzeżenie, że tak naprawdę jesteśmy niepowtarzalni. Kochając siebie potrafimy kochać drugiego człowieka <3

Pamiętać, by w oczach partnera nadal być atrakcyjnym fizycznie i intelektualnie. Dotyczy to obu stron. Pamiętając, że seksapil to nie tylko wygląd ciała ale sposób poruszania się, ton głosu, zapach oraz nasza osobowość i zachowanie.   

W miłości ważne jest PARTNERSTWO

Rozumiane jako zaufanie i przyjaźń, która jest fundamentem miłości- przynajmniej u nas tak jest ;) Bez szacunku związek nie ma szans na przetrwanie. Nasze życie to mapa planów. Podróż którą wspólnie odbywamy, by osiągnąć zamierzony cel. W tej wyprawie ważne jest, by każde z nas mogło rozwijać i spełniać się w harmonii ze sobą. Bo miłość nie wymaga rezygnacji z siebie.

Miłość to zdolność i wola pozwolenia naszym najbliższym, by byli kim chcą.    

Miłość to nie tylko źródło wspaniałych doznań. Nieporozumienia i problemy są w nią wpisane. To sygnał, by stanąć na wysokości zadania w obliczu nowych wyzwań. Unikanie konfrontacji, tylko dlatego, by nie doszło do kłótni nie jest receptą na długoterminowy związek.

Wspólne rozwiązywanie konfliktów, otwarte i szczere mówienie o niekiedy niełatwych sprawach, z całą pewnością nie oddali Was od siebie. Pozwoli bardziej zrozumieć drugą osobę, poznać ją głębiej.

My poznajemy się od końca ubiegłego wieku ;P (OMG!) i wydawać by się mogło, że znamy się jak łyse konie, to wciąż odkrywamy nowe obszary, nad którymi pracujemy, by związek był SILNY.

I nie piszę, że jest to łatwe. Bo nie jest. Ale warte obustronnego zaangażowania i indywidualną aktywnością obojga nas. Nie zaprzestawajcie w robieniu tych wszystkich rzeczy, które pomagały nam w zdobyciu drugiej połówki, tylko dlatego że osiągnęliście już cel, który przypieczętowaliście wspólnym zamieszkaniem, aktem ślubu etc jako dowód wiecznego szczęścia. 

Udanego życia we dwoje Wam życzymy :)  Spełnienia w miłości <3

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa