miniaturowa gazeta do sesji noworodkowej

Rekwizyty Adwokata : biuro dla Mecenasa Oliwiera

Przygotowanie indywidualnych zdjęć noworodkowych o tematyce adwokackiej, zajęło nam przeszło dwa miesiące. Rodzice zamówili tą stylizację w siódmym miesiącu ciąży. Większość sesji umawiamy z ponad miesięcznym wyprzedzeniem. W tym przypadku ilość rekwizytów, które musieliśmy stworzyć, oraz tych których musieliśmy znaleźć i zakupić, była tak duża, że przygotowanie takiej sesji w tydzień jest po prostu niemożliwe.

Noworodek Adwokat 

W zdjęciach które zobaczycie poniżej, specjalnie pokazana jest moja ręka by mieć odniesienie skali, która musi być proporcjonalna do wielkości noworodka. Mebelki wykorzystane w tej sesji noworodkowej, to rękodzieło. Czyli sami je stworzyliśmy. Poszukiwania malutkich książeczek, to długie wieczory w internecie, i przeróżne miejsca w których można było je odnaleźć i zakupić. 

Rekwizyty dla Adwokata

Jak widać, waga detali w naszych stylizacjach jest bardzo ważna. A jeśli nie można czegoś kupić, trzeba to po prostu stworzyć. Efekt końcowy który chcielibyśmy uzyskać jest w naszych głowach zanim rekwizyty powstaną. Wartość takiej stylizacji często przekracza wartość wykupionej sesji noworodkowej.

Ten telefon to zapalniczka kupiona na targowisku zupełnie przypadkiem jak większość naszych rekwizytów :) 

Chcesz poznać historię PeCeta powyżej?