specjalista od sesji noworodkowych

Fotograf specjalizujący się w Sesjach Noworodkowych

Szukacie specjalisty w dziedzinie fotografii Noworodkowej? Dobrze znaleźliście :) Zajmujemy się sesjami noworodkowymi od 2012 roku. Czyli na rok pisania postu ponad 10 lat.

Specjalista od Sesji Noworodkowych

W naszych rękach lulaliśmy już setki dzieci. Każda malutka kruszynka była wyjątkowa i do każdej podchodziliśmy wyjątkowo. Nie traktujemy ich wszystkich tak samo, bo to oczywiste, że każde z nich jest inne. Ma inny charakter, inną czułość, wrażliwość na dotyk, na głos. Teoria dużo pomaga w praktyce ale doświadczenie i wieloletnia praktyka jest na wagę złota.
 

Bezpieczeństwo Waszego dziecka jest dla nas najważniejsze

A w parze z nim jego wygoda podczas realizacji sesji zdjęciowej. Na ten temat polecamy inny artykuł, który jest pod tym linkiem: https://www.sercemwidziane.com/poradniki/bezpieczenstwo-noworodka/ Tam opisujemy dokładnie jak poważnie i profesjonalnie podchodzimy do zdjęć noworodkowych
fotograf karmi Noworodka

Specjalizacja Fotografa – Sesje Noworodkowe

Przy tego rodzaju zdjęciach, przy pracy z malutkimi noworodkami nie wystarczy sama umiejętność fotografowania tych dzieci. Fotograf specjalizujący się w sesjach noworodkowych musi oferować swoje usługi niemalże All Inclusive. Oczywiście są tacy amatorzy, którzy dziecka nie dotkną i we wszystkim wyręczają rodziców, ale umówmy się to nie jest profesjonalizm (…).

SercemWidziane to zespół Marzena i Grzegorz.  Każdy z nas ma swoją rolę i każdy jest za coś odpowiedzialny. Za to rodzice na naszych sesjach zdjęciowych mogą odpoczywać.

Bez problemu nakarmimy dzidziusia, przebierzemy, zadbamy o jego higienę i ululamy do sesji zdjęciowej. To wszystko w Waszym mieszkaniu. Więc swoboda dla Was olbrzymia <3

fotograf usypiający dziecko
przed sesja noworodkową fotograf specjalista

Jesteśmy cierpliwi, opanowani i empatyczni.

Bez tych cech fotograf noworodkowy nie ma szans na udane zdjęcia. Małe dzieci chłoną emocje. Wyczują niepokój i strach. Jeśli ktoś się boi przebierać dziecko, nosić je, układać do sesji to jak to dziecko ma czuć się bezpiecznie? Ono wyczuwa takie emocje i wtedy płacze. Jaki powinien być fotograf noworodkowy właśnie w tym poście przeczytacie jakie cechy charakteru musi mieć Fotograf Specjalizujący się w sesjach noworodkowych

Jak rozpoznać fotografa specjalizującego się w sesjach z noworodkami?

Wystarczy rozmowa telefoniczna. Podczas sprawdzania fotografa czy to właśnie on będzie trzymał Wasze dziecko w rękach, zadajcie mu wcześniej przygotowane przez Was pytania. Wsłuchujcie się jak on na nie odpowiada. Z łatwością da się wychwycić w rozmowie zdenerwowanie,  niepewność i brak wiedzy. 

Oczywiście dodatkowo należy przejrzeć portfolio fotografa czyli zdjęcia noworodkowe czy w ogóle się Wam podobają. Zobaczcie czy prowadzi bloga tak jak my i jakie są w nim pisane artykuły. W tych elementach łatwo odróżnić specjalistę od amatora. Pytanie komu chcecie powierzyć swoje dziecko na sesję zdjęciową.

Ilość wykonanych sesji noworodkowych i opinie od Klientów

Kolejna podpowiedź jak upewnić się czy fotograf na pewno jest specjalistą.  Ilość sesji noworodkowych, które zrealizował będzie można zweryfikować po różnorodności tych zdjęć. Można bez większego problemu oglądając fotografie zauważyć czy to wciąż te same dziecko na każdym ujęciu, czy jest ich wiele. 

Opinie od Klientów, jeśli są wysokie każdy profesjonalny fotograf będzie chciał się nimi pochwalić, tak jak my ;) Link do opinii od  naszych Klientów: https://www.sercemwidziane.com/info/sesja-noworodkowa-opinie/ . Każdy kto będzie je ukrywał może nie być takim specjalistą na jakiego wygląda ;)

Zobaczcie nasze portfolio, obejrzycie filmiki backstage, przeczytajcie ciekawe artykuły, które polecamy na końcu tego postu. Nie spieszcie się, bądźcie pewni swojej decyzji.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa