Chrzest w Grodzisku Mazowieckim

Fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki – zdjęcia dla Gabrysi

Zaczniemy od początku… z Sylwią i Wojciechem poznaliśmy się przed ceremonią ich ślubu, na spotkaniu, które trwało i trwało i trwać mogło wieczność tylko już wypraszano Klientów z lokalu ;p

Rodzinny fotograf na Chrzest Święty

Obustronnie poczuliśmy to flow i po omówieniu szczegółów naszej współpracy podczas uroczystości zaślubin przeszliśmy na inne ciekawe tematy :) Naturalnym jest to, że utrzymaliśmy tę piękną relację na dłużej. Prócz ślubnego reportażu wykonaliśmy także zdjęcia z chrztu ich synka i sesje rodzinne.

Zdjęcia z Chrztu to pokoleniowa pamiątka

Uwielbiamy tak świadomych Klientów, którzy widzą wartość fotografii, która jest tak naprawdę pamiątką na lata. Nie decydują się na „pierwszego lepszego fotografa”, tylko analizują oglądając zdjęcia czy są na nich zatrzymane emocje i jak wygląda komunikacja Klient-Fotograf co w naszej opinii jest bardzo ważne (…).

Przyjechaliśmy na Chrzest do Grodziska Mazowieckiego

Dziś widzimy się na spotkaniu rodzinnym z okazji chrzcin Gabrysi w Grodzisku Mazowieckim, chrześnicy Sylwii. Cudownie było móc ponownie spotkać się z rodziną, w której nie raz wykonywaliśmy zdjęcia. Piękne jest to, że nasz Klient wpadł na pomysł podarowania wspomnień z tego wyjątkowego dnia zatrzymanych na fotografiach, które pozwolą wrócić do tego czasu. Voucher na reportaż z Chrzcin jest bezcenną pamiątką uwiecznienia przyjęcia rodzinnego.

Swoją drogą rodzice Gabrysi byli zadowoleni z otrzymanego prezentu. Wspaniałe uczucie widzieć, że voucher jest trafionym i chcianym prezentem :

ozdoba separator

Kościół: Parafia Rzymskokatolicka Św. Matki Teresy z Kalkuty, ul Promienna 7, 05-825 Adamowizna koło Grodzisk Mazowiecki

Uroczysty Obiad: Hotel Grodzisko, Natolin 45A, 05-825 Natolin

Autoprezentacja SercemWidziane :)

Chcielibyśmy Wam polecić nasz usługi jako fotografa na chrzciny Waszych dzieci. Jako doświadczeni fotografowie, możemy uchwycić najpiękniejsze chwile podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapewniamy profesjonalne i estetyczne fotografie, którymi będziecie cieszyć się przez lata. Nasze zdjęcia oddają emocje, radość i miłość towarzyszące tej ważnej uroczystości.

Wybierając nas, otrzymujecie usługę dostosowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Zadbamy o to, aby każde zdjęcie było piękne i unikalne, uwieczniając niepowtarzalne momenty z chrztu Waszego dziecka.

Niech Wasze dziecko ma wspaniałe wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Zamówcie nas jako swojego fotografa na chrzciny i zapewnijcie sobie piękne i trwałe pamiątki. Czekamy na Wasze zamówienia i jesteśmy gotowi uwiecznić te magiczne momenty.

Twój fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki przyjedziemy do Ciebie na uroczystość z Warszawy;)

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa