Chrzest w Grodzisku Mazowieckim

Fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki – zdjęcia dla Gabrysi

Zaczniemy od początku… z Sylwią i Wojciechem poznaliśmy się przed ceremonią ich ślubu, na spotkaniu, które trwało i trwało i trwać mogło wieczność tylko już wypraszano Klientów z lokalu ;p

Rodzinny fotograf na Chrzest Święty

Obustronnie poczuliśmy to flow i po omówieniu szczegółów naszej współpracy podczas uroczystości zaślubin przeszliśmy na inne ciekawe tematy :) Naturalnym jest to, że utrzymaliśmy tę piękną relację na dłużej. Prócz ślubnego reportażu wykonaliśmy także zdjęcia z chrztu ich synka i sesje rodzinne.

Zdjęcia z Chrztu to pokoleniowa pamiątka

Uwielbiamy tak świadomych Klientów, którzy widzą wartość fotografii, która jest tak naprawdę pamiątką na lata. Nie decydują się na „pierwszego lepszego fotografa”, tylko analizują oglądając zdjęcia czy są na nich zatrzymane emocje i jak wygląda komunikacja Klient-Fotograf co w naszej opinii jest bardzo ważne (…).

Przyjechaliśmy na Chrzest do Grodziska Mazowieckiego

Dziś widzimy się na spotkaniu rodzinnym z okazji chrzcin Gabrysi w Grodzisku Mazowieckim, chrześnicy Sylwii. Cudownie było móc ponownie spotkać się z rodziną, w której nie raz wykonywaliśmy zdjęcia. Piękne jest to, że nasz Klient wpadł na pomysł podarowania wspomnień z tego wyjątkowego dnia zatrzymanych na fotografiach, które pozwolą wrócić do tego czasu. Voucher na reportaż z Chrzcin jest bezcenną pamiątką uwiecznienia przyjęcia rodzinnego.

Swoją drogą rodzice Gabrysi byli zadowoleni z otrzymanego prezentu. Wspaniałe uczucie widzieć, że voucher jest trafionym i chcianym prezentem :

ozdoba separator

Kościół: Parafia Rzymskokatolicka Św. Matki Teresy z Kalkuty, ul Promienna 7, 05-825 Adamowizna koło Grodzisk Mazowiecki

Uroczysty Obiad: Hotel Grodzisko, Natolin 45A, 05-825 Natolin

Twój fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki przyjedzie do Ciebie na uroczystość z Warszawy;)