piękne zdjęcie z chrztu

Chrzest w Kościele Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi

Tego ranka wstaliśmy jeszcze przed wschodem słońca, by na spokojnie dojechać do Łodzi. Tam bowiem czekała na nas rodzina, dla której mieliśmy wykonać zdjęcia z uroczystości chrztu świętego.

Kolejne zlecenie na zdjęcia z Chrztu poza Warszawą

To nie pierwszy raz kiedy nasi Klienci szukając fotografa na chrzest w Łodzi, znaleźli nas w innym mieście doceniając nasze prace. Jest to dla nas najpiękniejszym wynagrodzeniem :) Chcą byśmy to właśnie my wykonali dla nich reportaż ze spotkania rodzinnego.

To tylko niecałe 2 godziny autem

W tym przypadku bardzo wcześnie wyruszyliśmy, ponieważ wyjątkowo msza święta była we wczesnych godzinach a reportaż z chrzcin zaczęliśmy od przygotowań, które swoją drogą uwielbiamy! 

Przygotowania przed wyjściem do kościoła

To idealny czas na skupieniu się na detalach, emocjach i podtrzymaniu relacji z Klientem, bo relacja jest już budowana w chwili rozmowy telefonicznej, w naszym przypadku nie jednej ;) 

Swoją drogą z Patrycją można było rozmawiać i rozmawiać, ale musieliśmy pilnować się, by nie uciekły nam „momenty”… Córeczka naszych Klientów dość szybko zaakceptowała nasze skromne towarzystwo, była radosna i spokojna co uwieczniliśmy na fotografiach. 

W mieszkaniu całą swoją uwagę skupiliśmy na rodzicach zabawiających swoje maleństwo i okazujących jej swoją bezinteresowną miłość.

ozdoba separator

Kościół: Parafia pw. Podwyższenia Świętego Krzyża, Henryka Sienkiewicza 38, 90-993 Łódź

Chcesz mieć piękne naturalne zdjęcia z Uroczystości Chrztu Świętego swojego dziecka, nie zwlekaj, zapytaj czy mamy wolny termin.