Chrzest i Komunia w jednym dniu

Czy organizacja tych dwóch uroczystości w jednym dniu może ułatwić przygotowania i sprawić, że impreza rodzinna będzie jeszcze bardziej wyjątkowa? Naszym zdaniem – tak!

Komunia Święta połączona z Chrzcinami

Połączenie chrztu i Komunii w jednym dniu przede wszystkim oszczędza czas i energię zarówno rodzicom, jak i gościom. W przypadku tradycyjnego rozdzielenia tych uroczystości na dwa różne dni, wiele osób musiałoby dwukrotnie przygotowywać się do wydarzenia i podejmować dodatkowe wysiłki organizacyjne. 

Jednak połączenie obu ceremonii w jednym dniu pozwala zaoszczędzić cenny czas i skupić się na istocie wydarzenia – radości, miłości i bliskości z rodziną.

Trójka dzieciaków na głowie rodziców

Szacunek i ukłon od nas w stronę rodziców za ogarnięcie całego przedsięwzięcia. Przygotowanie wszystkiego i kontrola czasowa by nic się nie rozjechało z trójką rodzeństwa pod opieką oceniamy dziesięć na dziesięć :)  

 

Uroczysty Obiad w Manufakturze Smaków

Restauracja Manufaktura Smaku okazała się idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy rodzinnej. Przestronna sala, stoły ułożone w literę U, swoboda poruszania się. Przed wejściem niewielki ogród na który mogli wychodzić goście a my mogliśmy zrobić sesję komunijną dla Kingi. Personel restauracji był niezwykle pomocny i profesjonalny, dbając o każdy detal. 

Tak wyglądał ten dzień. Działo się bardzo dużo a my pracowaliśmy na najwyższych obrotach by zatrzymać jak najwięcej ciekawych, ważnych momentów. Zobacz inne całościowe reportaże komunijne pod tym linkiem >>> https://www.sercemwidziane.com/pierwsza-komunia-swieta/

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa