Przyjęcie Komunijne we Wrzosowym Zakątku

Każda okazja do spotkania się w większym gronie rodzinnym jest cennym czasem który warto zatrzymać w pamięci. Pamięć jaka jest każdy wie :) Trzeba ja trenować i przypominać. Natomiast zdjęcia są wspaniałą forma przypominania wydarzeń :)

Zaciszny Wrzosowy Zakątek z obiadem Komunijnym

Dosłownie zakątek, chodź nie tak mały jak sugeruje zdrobnienie w nazwie lokalu. To lokal na uboczu Łomianek z dużym ogrodem w którym znajduje się zadaszona sala. Obiad na świeżym powietrzu z dachem nad głową. Całość ogrodu jest mocno zadrzewiona, która daje gościom ochronę przed mocnym letnim słońcem.
 

Spotkanie rodzinne dla Tobiasza

Gwiazdą dzisiejszego dnia jest Tobiasz, do którego przyjechaliśmy na reportaż zdjęciowy. Ze względu na to iż terminy na Zdjęcia Komunijne w SercemWidziane wyprzedają się jak świeże bułeczki, ten dzień był już dawno sprzedany. 

Rodzice Tobiasza tak bardzo chcieli Reportaż z Komunii dla swojego syna, że zdecydowali się na współpracę z nami tylko w samym Wrzosowym Zakątku. Kończąc reportaż całościowy u innej rodziny jak najszybciej przyjechaliśmy do Tobiasza.
 

Obiad rodzinny na otwartej przestrzeni

Udało się nam dotrzeć na miejsce zanim goście wraz z chłopcem przyjechali z kościoła na poczęstunek. Przed rozpoczęciem konsumowania posiłków rodzina obdarowała Tobiasza prezentami i życzeniami. Oczywiście my mieliśmy za zadanie wyłapać jak najwięcej emocji kiedy najważniejsza osoba tego dnia otrzymywała podarunki.
 
Po pierwszym daniu zabraliśmy młodego modela na sesję zdjęciową a zaraz po niej na portrety z rodzicami. Tobiasz chodź na początku przyjęcia był nieco zestresowany i zawstydzony to przy rozpakowywaniu prezentów jego emocje i radość szybko przegoniły stres :)

Wrzosowy Zakątek to kameralny lokal idealny na takie przyjęcia rodzinne. Z tego co się dowiedzieliśmy organizują tu także wesela. Nam się podobało w tym miejscu. 

Jeśli chcecie takie zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej to nie czekajcie zbyt długo z decyzją. Terminów jest określona ilość 

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa