chrzest święty w kościele w Warszawa Wawrzyszew

Chrzciny Tymoteusza w AleGloria

Tym razem nasze oczy podziwiały obłędny wystrój restauracji AleGloria Pani Magdy Gessler, w której uczestniczyliśmy na uroczystym przyjęciu z okazji Chrztu Świętego Tymoteusza 😇 Oczywiście w charakterze fotografów 📷👌

Chrzest w restauracji Magdy Gesller

Kameralne i ekskluzywne wnętrze, przyjemny zapach – nie tylko potraw sprawia, że chce się trwać w tej chwili🤗 Krótko mówiąc urzekający klimat. Im bardziej urokliwa restauracja, tym ciekawsze kadry. Jasna sprawa, że nie jesteśmy tam by robić zdjęcia samych wnętrz. Ale one pomagają w nadaniu zdjęciom z Chrztu ciekawej aury.

Zdjęcia z Chrztu w restauracji AleGloria

Kiedy goście oczekują dania na chrzciny, często dużo rozmawiają przy stołach. Pojawią się wtedy okazje do zdjęć przy rozmowach rodzinnych. Nie robimy zdjęć gościom podczas jedzenia posiłków. Absolutnie nie. Nie chcemy im przeszkadzać. Po za tym mało kto wychodzi korzystnie na zdjęciach podczas jedzenia. Zdjęcia z Chrzcin podczas rozmów rodzinnych. Tylko na tym się skupiamy. Na emocjach, na rozmowach, na wręczaniu prezentów.
 

Pamiątkowe zdjęcia rodzinne

W przeciwieństwie do takich zdjęć w kościele i przed nim, w restauracji nie ma pośpiechu na ich wykonanie. Znajdujemy ładne miejsce w którym zapraszamy na pozowane zdjęcia z najważniejszą osoba tego dnia. 

Bardzo fajny klimat restauracji poniżej. Polecamy odwiedzić to magiczne miejsce ❤️

ozdoba separator

Kościół: w Parafii św. Marii Magdaleny w Warszawie Wawrzyszew

Rodzinne Przyjęcie: Restauracja AleGloria, plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa

Fotograf Chrzest Warszawa czyli Marzena i Grzegorz z SercemWidziane, czekamy na kontakt z Twojej strony w sprawie rezerwacji terminu :) Pozdrawiamy :)