zdjęcie z chrztu w Kościele na Mokotowie

Reportaż z Chrztu Warszawa Mokotów

Paskudny deszczowy dzień. Niestety nie da się przewidzieć pogody organizując Chrzciny dla dziecka. Nawet w miesiącach wakacyjnych nikt nie da Wam gwarancji słonecznego, bezchmurnego dnia. 

Pogoda podczas Chrztu Świętego

Nie jest ona najważniejsza tego dnia. Jeśli mieliście w planach zdjęcia z Rodziną na przykład na Polach Mokotowskich a pogoda nie dopisała, zawsze pamiątkowe foty można zrobić w domu, w kościele lub w restauracji. Najważniejsze w tym dniu jest sama uroczystość Chrztu Świętego oraz spotkanie z najbliższymi.
 

Dobry Fotograf na Chrzest Mokotów

Zawsze znajdzie odpowiednie miejsce na wykonanie zdjęć na wypadek gdyby padał deszcz lub byłoby zimno. Tym się nie przejmujcie, to zadanie profesjonalnego fotografa na którym spada odpowiedzialność by zdjęcia były ładne mimo nieudanej pogody. 

Niestety w kościele nie ma tak dużej swobody i ilości czasu na robienie zdjęć przed ołtarzem po Chrzcie. Zdarza się, że w krótkim czasie po chrzcinach jest kolejna msza, lub ksiądz wyłącza oświetlenie i chce zamykać katedrę. 

Czasu jest niewiele i zazwyczaj wykonujemy zdjęcie grupowe i fotografie z rodzicami oraz chrzestnymi. Inne pamiątkowe zdjęcia z rodziną zazwyczaj wykonuje się przed kościołem lub w restauracji na obiedzie rodzinnym.

Zdjęcia z Chrzcin Warszawa Mokotów

Jeśli zarezerwowaliście fotografa tylko do kościoła, a pogoda nie pozwoliła na zdjęcia przed Domem Bożym, zapytajcie Waszego reportażystę czy możecie przedłużyć czas jego pracy o przyjęcie. Być może nie będzie miał nic w planach tego dnia, poza obróbką zdjęć w domu. 

Ustalcie szybko ilość czasu dokupionego do reportażu i dzięki temu możecie mieć piękne zdjęcia z obiadu rodzinnego w restauracji. Takie kadry wzbogacą pamiątkę i będzie można na spokojnie wykonać pozowane zdjęcia pamiątkowe z ciociami i wujkami. 

Zdjęcia na Chrzest realizujemy w całej Warszawie i jej okolicach. Każda dzielnica Warszawy Mokotów, czy inna nie ma dla nas znaczenia. Dojedziemy do Was gdzie tylko chcecie;) Twój Fotograf Chrzest Mokotów :)

ozdoba separator

Kościół: św. Maksymiliana Marii Kolbego w Warszawie na Mokotowie

Fotograf na Chrzest Mokotów, zamów nas, zamów profesjonalnych fotografów na reportażowe zdjęcia z tak wyjątkowego dnia jakim jest chrzest Waszego dziecka.