Zdjęcia z osiemnastki – Reportaż z Urodzin

Urodziny są zawsze wyjątkowym momentem w życiu. Rocznicą dnia narodzin, którą z reguły świętuje się z najbliższymi.

Reportaż z Osiemnastych Urodzin w gronie najbliższych

Tym razem świętowanie było huczne w gronie rodziny i znajomych. Swoją drogą ciekawe połączenie pokoleniowe, w którym już nieraz uczestniczyliśmy w roli fotografów rzecz jasna. Rodzina- z reguły dorośli ludzie i znajomi jubilata- często rówieśnicy, młodzi ludzie i wszyscy na jednym przyjęciu, w niecodziennej atmosferze :)

18-ście lat czekania, by wejść w dorosłość i dziś właśnie jest ten dzień przyjmowania serdecznych życzeń i prezentów. Jest to znakomita okazja do uwiecznienia tych właśnie ulotnych momentów na fotografiach, które po opadnięciu emocji z całą pewnością przypomną co miało miejsce tego wyjątkowego wieczoru. 

Zdjęcia z Osiemnastki w prezencie od rodziców

Tutaj wielkie podziękowania dla mamy Jakuba, która dopilnowała, by 18-ste urodziny syna były udokumentowane na reportażowych fotografiach. Początkowo było trochę zdenerwowania, spięcia które kolokwialnie mówiąc zeszło kiedy już wszyscy zaproszeni przybyli. 

Cudownie było móc zatrzymywać momenty składania osobistych życzeń, wręczania urodzinowych prezentów, które sprawiały uśmiech, zaskoczenie i zadowolenie. Piękne przywitanie zaproszonych gości przez rodziców jubilata i wspólne świętowanie. 

Pamiątka z Osiemnastki w Dworze Mościbrody 

Wznoszone toasty, rozmowy przy stole, tańce uwiecznione na reportażu urodzinowym. Swoboda gości, którzy w pełni oddali się zabawie, ich przyjazne spojrzenia, wypatrzone sytuacje udokumentowane na zdjęciach. Piękny pokaz fajerwerków jako symbol radości i zabawy. Wszystko to w ciekawym miejscu Dworze Mościbrody. 

Urokliwym miejscu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pełne charakteru i zachowanego klimatu sprzed lat. Jesteśmy jak zawsze wdzięczni, że mogliśmy na chwilę móc uczestniczyć w ważnym dla Was wydarzeniu jako fotografowie rodzinni. Dziękujemy za Wasze zaufanie, otwartość a Tobie Kuba życzymy byś żył najpiękniej jak potrafisz :) To Twój reportaż z Osiemnastych Urodzin :)

Więcej zdjęć z imprez okolicznościowych znajdziecie pod linkiem: https://www.sercemwidziane.com/zdjecia-z-urodzin/

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa