Zdjęcia z Chrztu Świętego Jakuba ❤️ Nadarzyn

Zdjęcia z Chrzcin które przedstawiamy poniżej, to uroczystość malutkiego Jakuba, synka naszej pary ślubnej z 2018 roku :) Przesympatyczne młode małżeństwo z którym poznaliśmy się bliżej na reportażu ich wesela. 

Reportaż z Chrztu Świętego w Nadarzynie

Jest to dla nas wielki zaszczyt gdy jesteśmy zapraszani jako rodzinni fotografowie, do rodziny która powstawała na naszych oczach ślubując sobie Miłość, Wierność i Przyjaźń. 

Szczerze i gorąco polecamy wszystkim którzy organizują Chrzest Dziecka w większym gronie rodzinnym by zatrudnili fotografa już od przygotowań w domu. Takie reportaże są pełniejsze i ciekawsze w odbiorze. Po za tym goście rodzinni mają czas by przyzwyczaić się i zapoznać z nami.

Twój fotograf Chrzest Nadarzyn

Jeszcze przed rozpoczęciem ubierania dzidziusia, jest spore zamieszenie w kuluarach domowych zakątków. Ciocie, wujkowie, babcie i dziadkowie rozmawiają, wspominają, opowiadają. Rodzina która zjeżdża się na uroczystość nie widziała się od jakiegoś czasu i mają sobie dużo do powiedzenia. Jest to bardzo dobra okazja dla nas Fotografów na wyłapanie ciekawych rodzinnych kadrów. 

Przygotowania do Chrztu

Jak się zachowywać i o czym pamiętać podczas przygotowań do Chrztu doradzamy w naszym artykule pod linkiem: https://www.sercemwidziane.com/poradniki/wszystko-o-chrzcinach/

Zdjęcia z Chrztu Nadarzyn

To okazja by uwiecznić ten dzień w fotografiach, które będą pokoleniową pamiątką z Chrzcin nowego członka rodziny.
ozdoba separator

Przygotowania w domu: Nadarzyn
Kościół: Parafia Św. Klemensa, ul. Kościelna 1, 05-830 Nadarzyn
Rodzinne Przyjęcie: Pałacyk w Otrębusach, ul. Warszawska 2

Zobacz nasz artykuł: Jak wygląda chrzest w kościele?

Chcesz zamówić reportaż z Chrztu Świętego ? Napisz do nas lub zadzwoń