Zdjęcia z Chrztu Kamila – fotograf Ursynów

Reportaże z Chrztu Świętego stają się coraz bardziej popularne, a pamiątka z tego dnia w postaci pięknych zdjęć jest równie ważna jak zdjęcia ślubne :)

Fotograf na Chrzciny Ursynów

Na tym Chrzcie pojawiliśmy się dzięki Ojcu Chrzestnemu, który wykupił od SercemWidziane.com voucher na niespodziankę. 

Prezent na chrzest dla chłopca? Może być ubranko z którego wyrośnie, może być złoty łańcuszek, może być fajowa zabawka. Ale ponadczasowy prezent to zdjęcia, które zatrzymają dla Was czas z tego dnia. Więc zobacz reportaż, przemyśl i zamów u nas zdjęcia na chrzest.

Rodzina się zjeżdża, bo to ważny dzień

Tak rzadko cała rodzina widuje się w ciągu roku kalendarzowego. Często przyjeżdżają wujkowie, ciocie których ostatnio widzieliśmy aż kilka lat temu. Warto porobić fotki pamiątkowe. Warto też przeżywać ten dzień na żywo a nie w telefonie. Zatrudnienie zawodowego fotografa na chrzest w tym dniu, pozwala bezstresowo uraczać się tym dniem nie martwiąc się o udane zdjęcia. 

Te zdjęcia z Chrztu na Ursynowie poniżej pokazują jak rodzina swobodnie rozmawia między sobą, ciesząc się trwającą chwilą :) Ty też podaruj sobie spokój i zarezerwuj swój termin na chrzest.

ozdoba separator

Kościół:  pw. Ofiarowania Pańskiego, Stryjeńskich 21, 02-791 Warszawa Ursynów

Chrzest kiedy można robić zdjęcia? No właśnie, dobre pytanie. Są jasno określone zasady kiedy można fotografować na Chrzcinach. Przeczytaj nasz Poradnik o Chrzcinach. Tam dowiesz się bardzo dużo ciekawych rzeczy.