literki do sesji noworodkowej

Sesja noworodkowa w Warszawie dla Zuzi ❤️ zdjęcia z dziadkami

Sesję noworodkową Zuzi wykonaliśmy już w sierpniu, a malutka miała pojawić się dopiero na początku września! Rodzice w czasie, kiedy Zuzia postanowiła wyjść na świat, odpoczywali na Mazurach i nawet przez myśl by im nie przyszło, że z tego wyjazdu wrócą już w czwórkę. Jednak jak widać, życie lubi zaskakiwać i Zuzia zamiast w Warszawie urodziła się w Piszu, już w połowie lipca.

Zuzia zaskoczyła wszystkich!

Dla wszystkich był to spory szok, jednak gdy okazało się, że wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji i mama z córką czują się dobrze, odetchnęli z ulgą. Dziewczyny przez parę tygodni przebywały w szpitalu, gdzie jak sama mama przyznała miały doskonałą opiekę, zajęto się nimi wzorowo:)

Natomiast w pierwszej połowie sierpnia cała rodzina wróciła już do domu i od tego czasu większych niespodzianek już nie było:) Sesja noworodkowa Warszawie z opcją dojazdu do domu.

Dziadkowie na sesji z noworodkiem

Fantastycznie, że dziadkowie i tym razem pojawili się na sesji, i uczestniczyli w zdjęciach rodzinnych na białym tle. Tak. ten adres również już znamy, wykonywaliśmy zdjęcia noworodków, temu uroczemu dżentelmenowi, którego widzicie na fotografiach rodzinnych. Antoś również uczestniczył w sesji i chyba bardzo spodobał mu się sprzęt na jakim wujek Grzegorz pracował:) Mały najpierw biegł do wujka naciskał parę razy spust migawki a dopiero po tym zasiadał przy koszu, w którym znajdowała się jego siostrzyczka i tak w kółko, naprawdę było bardzo wesoło:):)

Najważniejsze jest to aby starszego rodzeństwa do niczego nie zmuszać, maluch musi sam chcieć usiąść na tle, które i tak, za chwile mu się znudzi i będzie z niego chciał zejść :) Nasza w tym kreatywna rola aby malucha zachęcić do pozostania na nim, a jak widać czasami zabawki nie wystarczają, trzeba modela zaangażować w zdjęcia:)

sesja noworodkowa z dziadkami
sesja noworodkowa w Warszawie

Zamów sesję u nas, nie zwlekaj za długo ;)

Lub zobacz inne zdjęcia jakie wykonujemy klikając w zakładkę poniżej ;)