pkp dla noworodka na sesję zdjęciową

Sesja noworodkowa której nie planowaliśmy

Oj tak rodzice Kasi dosłownie rzucili nam wyzwanie ;) Odezwali się do nas krótko przez rozwiązaniem i zaproponowali temat koło jakiego nie mogliśmy przejść obojętnie.. Tata Kasi od lat pasjonuje się kolejnictwem, jego wiedza na ten temat jest naprawdę imponująca więc sami rozumiecie.. nie mogliśmy ich zawieść :)

Stylizacja PKP 

Musimy przyznać, że było troszkę nerwowo bo czasu naprawdę było niewiele. Zwykle sesje noworodkowe z miniaturowego świata szykujemy nawet parę miesięcy, aby mieć pewność, że wszystko jest dopięte na „ostatni guzik”.

Pierwsze skojarzenie to oczywiście lokomotywa 

Oczywiście pierwsze skojarzenie to ciuchcia (tak wiemy bardzo oryginalne), przejrzeliśmy chyba wszystko co mogliśmy w poszukiwaniu czegoś ciekawego i nic.. Po długiej walce z myślami, bezsensownymi pomysłami, w końcu zapaliła się lampka! ..a może zrobić by nasyp i tory.. a przed stworzyć szlaban kolejowy ze znakiem św. Andrzeja i światłami!? Pierwszy dający nadzieję rozsądny pomysł, bez konieczności użycia coraz bardziej „nie lubianej” przez nas ciuchci;) Pomysł, który został wcielony w życie i finalnie wykonany u naszych klientów w domu :)

Pomysł, dzięki, któremu zaskoczyliśmy rodziców Kasi, nie spodziewali się, że wyjdzie to aż tak dobrze!:) Takich noworodkowych zdjęć własnie szukali <3

Sesja noworodkowa Warszawa? Takie słowa wpisaliście szukając fotografa noworodkowego w Warszawie? Super :) A my w dodatku możemy przyjechać do Ciebie do domu na zdjęcia :)