fotograf na chrzciny Żoliborz

Sesja Chrzciny Żoliborz – Chrzest Łucji

Upalny dzień..  maseczki.. męczarnia dla wszystkich. Całe szczęście, że niektórzy Księża w swoich parafiach odpuszczają rodzicom dziecka i rodzicom chrzestnym w reżimie restrykcji.

Fotograf Chrzest Żoliborz

Zawsze jakaś przygoda na każdym prawie zleceniu. Im więcej się dzieje tym lepiej dla nas. Rejestrujemy wtedy wszystkie te emocje na zdjęciach. Na tym zleceniu spóźnił się dość mocno Ojciec Chrzestny. Uwierzcie po chwili nerwówki, później wszystko wspomina się z uśmiechem na twarzy :)

Chrzest święty zdjęcia to najlepsza forma zapamiętania wydarzenia.

Uroczysty obiad w Sadach Żoliborskich w Klubokawiarni

Pawilon Kulturalny to klubokawiarnia w której rodzina świętowała Chrzciny Łucji. Super możliwości dla gości i dla fotografa :) Ponieważ mini restauracja znajduje się dosłownie o krok od parku na Żoliborzu.
 
Rewelacja dla członków rodziny którzy po obiedzie mogą wyjść na mały spacerek rozprostować kości oraz gratka dla Fotografa. Park jest wdzięcznym miejscem do robienia pozowanych, pamiątkowych zdjęć rodzinnych. Kawałek zieleni, cień drzew i mamy piękne zdjęcia z chrztu na Żoliborzu :)
ozdoba separator

Kościół: Parafia św. Jozafata w Warszawie, ul. Powązkowska 90, Warszawa

Rodzinny Obiad: Pawilon Kulturalny, Sady Żoliborskie 4, Warszawa Żoliborz

Fotograf Chrzest Żoliborz –oglądasz zdjęcia reportażowe SercemWidziane

Zobacz więcej fotografii na Chrzest Galeria Zdjęć. A jeśli jesteś zdecydowany na SercemWidziane zapytaj o wolny termin dzwoniąc lub wysyłając zapytanie z zakładki KONTAKT.