zdjęcie na chrzcinach z rodziną

Rodzinny Fotograf na Chrzest

Fotoreportaż Chrztu dla Korneli zaczęliśmy od przygotowań. Oczywiście znaleźliśmy też czas dla Leosia, starszego brata Neli. To był dzień w którym głównym bohaterem dnia była Kornela, ale my również dbaliśmy o to, aby Leo nie poczuł się pominięty naszym zainteresowaniem.

Z rodzinnym fotografem na Chrzcinach jest bardziej na luzie

To bardzo pomaga nam w relacjach z dziećmi. Zresztą nie wyobrażamy sobie nie móc zainteresować się rodzeństwem chrzczonego dziecka. Zawsze z wielką chęcią przeznaczamy czas nawet na krótką zabawę czy czytanie książeczek z dziećmi. 

Ta chęć i szczerość często jest wynagradzana otwartością dziecka, tu nawet do takiego stopnia, że Marzena dostała dwa buziaki od Leonka w trakcie krótkiej sesji w mieszkaniu. Potwierdzić to może Grzegorz i sami rodzice, którzy byli równie zaskoczeni jak my :D

Czas na kilka zdjęć rodzinnych na Chrzcie

Kiedy Karolina miała wykonywany profesjonalny makijaż dziećmi a przede wszystkim Kornelką zajmował się ojciec dzieci. Całkiem nieźle mu to szło co zresztą udokumentowane jest na fotografiach. Niektóre pomysły były naprawdę kreatywne i bardzo zabawne a przede wszystkim sprawiające radość dzieciakom. 

Na tzw. przygotowaniach zagospodarowaliśmy czas tak, by przeznaczyć go również na kadry w stylu life style zatrzymujące te wyjątkowe chwile, urocze spojrzenia, bezcenne uśmiechy, wspólnie spędzony czas.
 

Ciągle wypatrujemy ładnych kadrów

Oczywiście standardowo zdjęcia detali, które są zawsze w naszych reportażach i… przyszli rodzice chrzestni. Kornelia zainteresowała się brodą taty chrzestnego odważnie bawiąc się nią. W ubieraniu Nelki każdy miał swój wkład. Nawet Leoś miał za zadanie nałożyć wianuszek siostrzyczce. 

Wszystko to w spokojnej i zabawnej atmosferze. Zresztą zdjęcia oddają klimat tamtego dnia, do których z całą serdecznością Was zapraszamy :D                     

Uwaga na wodę święconą 

 
W kościele dziewczynka była bardzo grzeczna, spokojnie przysłuchując się liturgii no i niekiedy ziewając, no Leoś to zasnął ;P Przy polewaniu wodą święconą Kornela rozpłakała się, ale kto by tego nie zrobił gdyby woda została polana po oczach? Tutaj prośba do księży, by podczas najważniejszego momentu obrzędu nie zapominali jak ważne jest, by woda spływała po główce chrzczonego  dziecka a nie po jego twarzy. 

Uroki Chrztu w gorące Lato

Ten dzień był chyba najgorętszym dniem w roku. Przyjemnie było móc spędzić czas w klimatyzowanym pomieszczeniu a była nim sala wynajęta na wyłączność w Villa Foksal. 

Niesamowite, że jeszcze rok wcześniej byliśmy na tym samym obiekcie doceniając, że jest nam ciepło kiedy zza oknem ziąb. Rodzice MOCNO przyłożyli się do dekoracji, detali które podnoszą rangę wydarzenia. 

Rodzinny Fotograf idealny na Chrzciny

Uroczysty obiad poprzedziły życzenia od zaproszonych bliskich. Na tym zleceniu czas był zaplanowany tak, by móc wykonać również zdjęcia rodzinne mama + tata + dzieci oraz pozowane z zaproszonymi gośćmi. 

Atrakcją dla dzieciaków był dmuchaniec z którego również korzystali dorośli a dla pełnoletnich zewnętrzny grill. Wszystko pięknie dopracowane łączni z przepięknym tortem, którego szkoda było pokroić tak cudnie został wykonany w każdym detalu. Smakował równie smacznie :)   

DZIĘKUJEMY za możliwość uwiecznienia dla Was tych wyjątkowych momentów <3

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa