Jak dobrze wyglądać na sesji ślubnej

Poradnik Sesji Ślubnej

Czyli kilka wskazówek od SercemWidziane co zrobić by Wasza Sesja Ślubna była piękna <3

Co zrobić by plener ślubny był piękny ?

Nie chcemy się tu wymądrzać na ten temat, tylko przekazać Wam szereg wskazówek i informacji, które mają za zadanie przygotować Was i nakręcić pozytywnie na plenerowe zdjęcia ślubne albo i nie plenerowe  :) 

Plener ślubny jest to dopełnienie całości reportażu ślubnego i podkreślenie wyjątkowego uczucia jakie Was połączyło. Miłość która w Was się urodziła, zbudowała długotrwały związek dwóch pokrewnych dusz, w którym razem będą szły przez życie ;)

Więc jeśli coś jest wyjątkowe i tak bardzo ważne, powinno zostać pięknie pokazane ..
Pięknie pokazane…to tylko prostota słów. Szybko przechodzimy do meritum poradnika Waszego pleneru ślubnego.

Zaangażowanie Pary Młodej na sesji zdjęciowej

Choćby fotograf ślubny był z pierwszych stron gazet, Choćby miejsce plenerowe było na drugim końcu świata. Choćby sprzęt fotografa kosztował tyle co Wasze wesele, Wasze zdjęcia ślubne nie będą piękne jeśli się nie zaangażujecie. Nie chodzi nam tutaj o stres przed sesją i o zawstydzenie. Za to jesteśmy odpowiedzialni my, abyście poczuli się w naszym towarzystwie podczas sesji zdjęciowej swobodnie i naturalnie. Natomiast przez zaangażowanie rozumiemy czynne uczestniczenie  podczas zdjęć, stosowanie się do naszych wskazówek, zaufanie, cierpliwość i wytrwałość w kilkugodzinnej sesji (czy kilkudniowej) gdy wyjeżdżamy na plener ślubny nad morze, góry czy za granicę Polski.

Co to znaczy czynne uczestniczenie w plenerze? 

Inwencja twórcza wskazana. My sugerujemy, podpowiadamy, a Wy wczuwacie się w sytuację i dodajecie coś od siebie. o co nam dokładnie chodzi podpowiemy Wam już podczas zdjęć ślubnych. Mamy zawsze dużo pomysłów na plenery ślubne i podczas ich trwania, co nie oznacza, że powinniście polegać tylko na nas. Im więcej Was i pomysłów tym sesja będzie bardziej spersonalizowana i stanie się wyjątkowa. Reasumując wątek. Plener ślubny będzie piękny, jeśli zagra kilka czynników, przede wszystkim zaangażowanie wszystkich podczas sesji zdjęciowej.

  
Gdzie wykonać plener ślubny ?

W trawie… czemu nie ? :) Historia zdjęcia poniżej jest taka… Możecie wierzyć lub nie ale metr od górnej krawędzi tego zdjęcia ślubnego znajduje się ulica, pięć metrów dalej stoją nasze auta na poboczu, ja… Grey jestem na drzewie i wykonuje zdjęcie, a Marzi pół metra od prawej krawędzi zdjęcia pilnuje, by młodzi wyglądali tak jak chcemy zobaczyć ich w tym ujęciu.

Sugestii, propozycji, miejscówek, tematów przewodnich  w naszych głowach jest wystarczająco dużo by wykonać z Wami coś bardzo fajnego. Zanim my powiemy jak Was widzimy, chcemy dowiedzieć się od Was jak Wy chcielibyście zobaczyć siebie. 

W naszych zdjęciach tło, czyli drugi plan sesji zdjęciowej ma DUŻE znaczenie. Więcej na temat wyjazdowych sesji plenerowych znajdziecie na naszym blogu technicznym.

Kim jesteście? Jakie macie pasje? Gdzie się poznaliście? Jakie miejsca kochacie? Co jest dla Was w życiu ważne ? Czy lubicie kawę czy może herbatę? Wolicie morze, a może jednak góry? Dajcie się poznać. To nas naprowadzi. To nam pomoże pokazać Waszą miłość jeszcze piękniej.

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa