naturalne zdjęcia z Chrzcin

Naturalne zdjęcia z Chrztu – Chrzciny Kingi

Malutka Kinga w dniu swoich Chrzcin była wyjątkowo opanowana i spokojna. Chodź swoje uśmiechy rozdawała wyjątkowo skromnie. Mimo wszystko patrzyła z zaciekawieniem w nasze aparaty fotograficzne i czekała na udane zdjęcia z Chrztu :)

Ważne wydarzenie i Naturalne zdjęcia z Chrztu

To uroczystość wyjątkowa, która wymaga czasu przygotowania. Zjeżdża się najbliższa rodzina, którą chcecie ugościć świątecznie tego dnia. 
 
Dekoracja domu i restauracji w której odbędzie się spotkanie całej familii, wymaga zaangażowania. Wszystko to wpływa na lekki pozytywny stres i podniesioną adrenalinę. My uczestnicząc w całym przedsięwzięciu, będziemy wyłapywać na zdjęciach wszystkie emocje tego dnia.
 

Musisz polubić się z Swoim przyszłym fotografem od razu :)

 
Z tymi Klientami widzieliśmy się po raz pierwszy na tym reportażu, który zaczęliśmy od przygotowań. Nie ukrywamy, że od razu poczuliśmy tę tak zwaną „chemię”, która sprawia, że dwie strony czuły się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie. Zresztą nie mogło być przecież inaczej
skoro już znakomicie rozmawiało się nam telefonicznie ;) 
 

Nikt nie zwracał na nas uwagi, to dla nas ważne.

W mieszkaniu było całe mnóstwo bliskiej rodziny, gdzie każdy miał swoje zadanie do wykonania :) Jedni bawili się z dziećmi, drudzy serwowali kawę, trzeci prowadzili rozmowy, kolejni szykowali niezbędne rzeczy do wyjścia z domu… naprawdę mnóstwo się działo, przy czym każdy z członków rodziny zachowywał się bardzo swobodnie i naturalnie, nie zwracając zbytniej uwagi na skierowane w ich stronę aparaty.
 

Wyłapywanie momentów i ulotnych chwil.

 To dla nas ogromny atut, bowiem uwielbiamy zatrzymywać „momenty”, w postaci fotografii, których nie sposób ustawić. One muszą po prostu zadziać się, byśmy mogli je uchwycić. Ojciec Kingi z ojcem chrzestnym postanowi wspólnie ubierać dziewczynkę w przygotowane na tę okoliczność ubranko. Było przy tym mnóstwo uśmiechów zwłaszcza kiedy mieli za zadanie założyć rajstopki dziewczynce. Ich swoboda w wykonaniu zadania bardzo przyczyniła się do naturalnych zdjęć z Chrzcin odzwierciedlających zaistniałą sytuację. 

Swoboda w zachowaniu uaktywniała się jeszcze bardziej pozostałym gościom, którzy chętnie pomagali w szykowaniu dziecka. Mało tego, nawet jeden z wujków postanowił, że to właśnie on przyszyje kwiatuszki do sukienki Kingi, które docelowo nadały strojowi charakter. Szczerze to znakomicie poradził sobie szyciem igłą i nitką. Dla nas znakomity kolejny kadr opowiadający co miało miejsce tego dnia.

 

Im więcej się dzieje, tym ciekawszy reportaż.

Czasami zdarza się, że podczas reportaży są nieprzewidziane sytuacje jak na przykład ta tutaj w postaci szybkiego doszywania animacji do ubranka. Te właśnie sytuacje miło jest wspominać mimo, że pierwotnie mogą podnieść ciśnienie i zestresować, iż mają miejsce tuż przed samym wyjściem do kościoła. 

Podczas strojenia małej damy, krewni sami robili jej zdjęcia swoimi najnowszymi telefonami, dzięki czemu my mogliśmy uchwycić ten nowoczesny i wymowny moment. Ubieranie Kingi przeszło bardzo sprawnie, gdzie sama dziewczynka fantastycznie współpracowała i nie denerwowała się. Była bardzo zainteresowana nowymi osobami i z chęcią przechodziła z rąk do rąk. Chętnie pozowała do rodzinnych zdjęć, które wykonywaliśmy już w mieszkaniu naszych miłych Klientów. 

 

Uśmiechajmy się do siebie ;)

Bardzo cenimy sobie kiedy rodziny do których przyjeżdżamy na zlecenie są tak otwarte i z chęcią stosują się do naszych wskazówek, dyktowanych szeroką praktyką, dzięki którym kadry mogą
być jeszcze pełniejsze i naturalne poprzez swobodę w zachowaniu rodziny z którą współpracujemy.
Nasze wskazówki by zdjęcia były jeszcze lepsze na Twoich Chrzcinach znajdziesz pod tym linkiem: https://www.sercemwidziane.com/poradniki/wszystko-o-chrzcinach/
 
Naturalne zdjęcia z Chrztu powstają niepostrzeżenie. Będziemy pracować tak, że nie będziecie czuć żadnego skrępowania. Nasza aparycja i empatia pozwoli Wam poczuć się w naszym towarzystwie jak 
 spotkanie z bliskimi znajomymi. 
 

Naturalny reportaż z Chrzcin

Fotografowanie Chrztu Świętego to rejestrowanie wydarzenia rodzinnego takim jakie ono jest tego dnia. Nie ingerujemy w nie. Pozwalamy trwać i w niczym nie przeszkadzamy. Jedynie możemy przekazać Wam wskazówki odnośnie reportażu z Chrzcin by zdjęcia wyszły jeszcze lepsze, jako lekturę do przeczytania dużo wcześniej.

ozdoba separator

Chrzest Święty w Kościele: Kościół pw. św. Szczepana Pierwszego Męczennika. ul. św. Szczepana 1, 02-568 Warszawa

Chrzest naturalne zdjęcia poza tymi pozowanymi oczywiście są dla nas najważniejsze. Wyłapujemy ulotne momenty, a na naszych zdjęciach nie widać kto je robił. Zostawiamy Wam tylko wspomnienia.