maseczki z bawełny

Moda na maseczki

No i mamy nakaz, zakrywanie ust i nosa obowiązkowe. Ciekawe jak długo będzie to trwało. Nie jest to komfortowa sytuacja. Noszenie zasłoniętej twarzy przez większość dnia, we wszystkich miejscach publicznych jest mocno dyskomfortowe. Aby jakkolwiek umilić sobie tą nieprzyjemność, trzeba dodać jej trochę pozytywnego charakteru. 

Maseczki ochronne z charakterem 

Co nam pozostaje, obowiązek narzucony… musimy go zastosować. Można się sprzeciwiać, denerwować, protestować… tylko po co.. ucierpi tylko na tym nasze zdrowie. Szukajcie pozytywów w negatywach ;) Sprawcie sobie maseczki kolorowe, pozytywne, z charakterkiem, z nastrojem zwłaszcza jeśli będziemy musieli się z nimi zaprzyjaźnić na dłużej.
kolorowe maseczki
maseczka w mufinki

Kolorowe maseczki bawełniane

W bawełnie z podszewką lepiej się oddycha, jest wygodniejsza i wielokrotnego użytku. Takie maseczki należy przepierać i prasować z gorącą parą po każdym użyciu. Wiąże się to z koniecznością posiadania kilku maseczek na podmianę.

Maseczka pod kolor garnituru i dopasowana do kreacji.

Jeśli to ma wpłynąć na zmniejszenie zaostrzeń gospodarczych i złagodzenie rozprzestrzeniania się COVID-19 to być może będziemy musieli chodzić w maseczkach wiele tygodni..

Zatem maseczka stanie się częścią naszej garderoby i albo możemy się na to wściekać, albo podejść do tego z dystansem. My obieramy druga opcję ;)

kolorowe wzory maseczek
maseczki w serduszka
maseczka dla melomanów
zdjęcie maseczki w serca
maseczki od sercemwidziane
maseczka ochronna
Grzegorz w maseczce w czaszki
zestaw maseczek

To jak wygląda świat dookoła i jak go postrzegasz zależy wyłącznie od Ciebie. Pokoloruj swój świat w swoje kolory ;) Mimo wszystko, szukaj pozytywów ;) A my na co dzień zajmujemy się Fotografią noworodkową i rodzinną :) 

maka ochronna na sesje zdjęciową
maseczka na wiosnę
maseczki ochronne na sesji zdjęciowej
element ozdobny strony internetowej w postaci serduszek