Lokalny Fotograf na Chrzest Bródno Podgrodzie – Chrzciny Leny

Reportaż z uroczystości chrztu świętego rozpoczęliśmy od przygotowań, które miały miejsce w dzielnicy Bródno-Podgrodzie, niedaleko Parku Bródnowskiego w Warszawie. 

Zdjęcia na Chrzcinach zaczynamy od detali

Kiedy przybyliśmy na miejsce mała Lenka jeszcze słodko spała, tak więc był to najlepszy czas na kreatywne zdjęcia dodatków na chrzest. Wszystko oczywiście zostało wcześniej omówione z naszymi Klientami, którzy dostosowali się do naszych wskazówek i przygotowali to o co prosiliśmy :)  Detale na chrzcie są dla nas bardzo istotne. Zawsze zwracamy na nie uwagę i mocno przykładamy się do ich uwiecznienia. W naszej opinii urozmaicają efekt finalny. Fotoreportaż z chrzcin jest wyjątkową pamiątką dla naszych Klientów. 

Reportaż z Chrztu na Bródnie

Po drzemce Lenka dość szybko nawiązała z nami pozytywne flow. Jak zawsze skończyło się to naszą zabawą z dzieckiem, którą swoją drogą uwielbiamy i nie jest to dla nas kłopotem. Wręcz przeciwnie, mocno pomaga nam to w uchwyceniu bezcennych minek i uśmiechu dziecka :) co jest wartością dodaną w naszej pracy fotografów rodzinnych. Zdjęcia z Chrztu są wtedy bardzo radosne.

Przygotowania i ubieranie córeczki do Chrztu

Ubieranie dziewczynki przeszło bardzo sprawnie. Rodzice bardzo angażowali się w zabawianie córeczki przy zakładaniu ubranka na chrzciny. Nawet udało się odwrócić jej uwagę i założyć opaskę, za którą ponoć nie przepada… 

Zdjęcia z Chrztu w dzielnicy Bródno Podgrodzie

Spotkanie sakramentalne miało miejsce na Bródnie w Warszawie, w kościele  w okolicach końcowej stacji metra. Ciekawa lokalizacja, z całą pewnością do nietuzinkowego zdjęcia uwieczniającego Metro Kondratowicza przy Kościele św. Włodzimierza w Warszawie. 

Podczas liturgii Lena była bardzo aktywna ale grzeczna. Z zaciekawieniem przyglądała się najbliższym uczestniczącym we mszy świętej a my jako lokalni fotografowie zatrzymywaliśmy „te momenty” na zdjęciach. Z szerokiego doświadczenia wiemy, że zaciekawienie dziecka jest  krótkotrwałe (…). Rodzice Lenki zabrali ze sobą oprócz zabawek książeczki, bajki, które dłużej pozwalały zainteresować dziewczynkę. 

Uroczysty obiad w restauracji Osada Augustów

Po obrzędach chrzcielnych udaliśmy się na uroczyste przyjęcie do Osady Augustów. Sala była udekorowana, była ścianka na pamiątkowe zdjęcia z dziadkami, pradziadkami, fotografie z rodzicami chrzestnymi i wszystkimi zaproszonymi gośćmi. Dzieciom uczestniczącym na przyjęciu czas umilały zabawy z animatorką. 

Spotkanie rodzinne przebiegło bardzo przyjemnie. Mamy nadzieję, że złapane przez nas „chwile” pozwolą Wam wrócić do tego wyjątkowego dnia i staną się dla Was, dla Waszej córeczki piękną pamiątką :) Do zobaczenia!

ozdoba separator

Kościół: św. Włodzimierza, ul. Ludwika Kondratowicza 2, 03-242 Warszawa

Uroczysty Obiad: Osada Augustów, Zdziarska 66, 03-289 Warszawa

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa