Tworzymy stylizację dla noworodka: Studio Telewizyjne

Pozdrawiamy wszystkich operatorów kamer oraz dziennikarzy pracujących w studiach telewizyjnych.

Jak powstała kamera z kartonu do sesji noworodkowej ? 

Mieliśmy przyjemność pracować dla ludzi, którzy mocno związani są z telewizją. Szanując ich życzenie zachowania anonimowości nie możemy napisać któż to taki.

Stylizacja noworodkowa na specjalne zamówienie naszych Klientów-rodziców którzy oboje pracują w telewizji :)

Rekwizyty do sesji noworodkowej

Jednakże możemy ukazać Wam efekty naszej dwumiesięcznej pracy :) Zabawa w kartonie, w sklejkach, wycinanie, malowanie, sklejanie i skręcanie :) Tak właśnie w pocie czoła powstają piękne zdjęcia noworodkowe.

Przygotowanie „studia telewizyjnego” było dla nas kolejnym wyzwaniem, w które włożyliśmy całe swoje serce <3 Stworzenie kamery telewizyjnej okazało się bardzo czasochłonne a potrzebowaliśmy ich więcej niż jedną, nie mówiąc już o lampach czy jakże ważnym stole, który również został wykonany naszymi rękami. Wszystko to na potrzeby stylizacji, jakże ważnej dla naszych Klientów, którzy mocno zaufali nam i dali pełną swobodę naszej wizji artystycznej ukazującej tego czym zajmują się na co dzień :)

Bardzo WAŻNE jest umówienie się z nami rzecz jasna ;) na sesję noworodkową jeszcze przed rozwiązaniem by móc dopilnować terminu kiedy maluszek ma 5-14 DNI i móc się do niej przygotować <3

I stół kojarzycie ?

efekt końcowy :)

Więcej sesji noworodkowych w naszym wykonaniu w głównej galerii noworodkowej na naszej stronie.