sesje zdjęciowe dla noworodków

Jak zapamiętać narodziny swojego dziecka?

Zapamiętanie narodzin dziecka to wyjątkowy moment w życiu rodziców, który chce się zachować na zawsze. Sesja noworodkowa może być doskonałym sposobem na uwiecznienie tych magicznych chwil i stworzenie pięknych wspomnień. Oto kilka kroków, które mogą pomóc Ci w organizacji sesji noworodkowej i zapamiętaniu narodzin swojego dziecka.

Zacznij zbierać zdjęcia :)

  1. Wybierz odpowiedniego fotografa: Znajdź profesjonalnego fotografa specjalizującego się w sesjach noworodkowych. Przeglądaj portfolio różnych fotografów, aby znaleźć styl, który Ci odpowiada. Możesz również poprosić znajomych lub rodzinę o polecenie fotografa, którego sami wykorzystali.

  2. Zarezerwuj sesję z wyprzedzeniem: Noworodkowe sesje fotograficzne najlepiej odbywają się w ciągu pierwszych dwóch tygodni od narodzin dziecka, gdy są one jeszcze bardzo małe i snobne. Skontaktuj się z wybranym fotografem i umów się na sesję z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że dostaniesz dogodny termin.

  3. Wybierz lokalizację: Zdecyduj, czy chcesz, aby sesja odbyła się w studio fotograficznym lub w Twoim domu. Każda opcja ma swoje zalety, więc wybierz to, co najlepiej pasuje do Twoich preferencji.

  4. Zaproponuj rekwizyty: Współpracuj z fotografem, aby ustalić, jakie rekwizyty chcesz użyć podczas sesji. Mogą to być kocyki, koszyczki, opaski na głowę, miękkie zabawki itp. Pamiętaj, SercemWidziane może dostarczyć wszystko, czego potrzebujesz w dniu sesji.

  5. Skoordynuj harmonogram: Noworodki mają swoje własne rytmy snu i karmienia, więc ważne jest, aby odpowiednio zaplanować sesję. Upewnij się, że Twoje dziecko jest wypoczęte i najedzone przed rozpoczęciem sesji. Będzie to sprzyjać spokojnym i urokliwym zdjęciom.

  6. Bądź przygotowany na przerwy: Noworodki mogą być nieprzewidywalne, dlatego pamiętaj, że sesja może być przerywana przez przewijanie, karmienie lub uspokajanie dziecka. My mamy doświadczenie w pracy z noworodkami i zrozumiemy potrzeby Twojego dziecka.

 

Nowy członek rodziny, wyczekiwany syn, wymarzona córeczka. 

Od tej pory, kiedy pojawiła się na świecie Wasza gwiazdeczka, codziennie będziecie widzieć jak się zmienia. Ciuszki za małe, pierwsze kroki, pierwsze słowa, rośnie jak na drożdżach. Zaraz będzie dzień chrztu świętego, przedszkole, szkoła, Komunia Święta itd. Czas… Przemijanie…

Zacznij od zdjęć noworodkowych

Jest tylko jeden sposób na jego zatrzymanie, zdjęcia… Zatrzymany czas jest także w naszych głowach. Obrazy przeszłości, nikt nam ich nie odbierze, ale także nie możemy ich obecnie nikomu pokazać. Za to album ze zdjęciami noworodkowymi, czy rodzinne reportaże to obrazy które możesz pokazać rodzinie, znajomym, najbliższym. Zacznij już teraz. Zamów noworodkowe zdjęcia dla Twojego dzidziusia. Zacznij już zbierać pamiątkowe zdjęcia z swojego życia i Twojego dziecka.

Twój fotograf noworodków to SercemWidziane :)

Zarezerwuj taką sesję dla swojego dziecka już dzisiaj, my później jak urodzisz córeczkę lub synka zajmiemy się już wszystkim za Ciebie :)

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa