hotel ibis chrzest

Chrzest w Hotelu Ibis Warszawa – Chrzciny Ewy

Piękna słoneczna niedziela, początek jesieni a w Warszawie Maraton. Przygotowaliśmy się wcześniej i wiedzieliśmy, że kościół znajduje się na trasie przebiegu maratończyków i wszystkie ulice będą wyłączone z ruchu drogowego.

Kościół 300 metrów od Hotelu Ibis

Nasi klienci w tym dniu wybrali pakiet reportażu z kościoła wraz z obiadem rodzinnym. W związku z tym iż z kościoła do restauracji w Ibis było dosłownie kilka kroków, my przyjechaliśmy komunikacją miejską. To pozwoliło nam być na miejscu dużo wcześniej bez obawy o spóźnienie.
 

Śpiące dziecko na Chrzcie Świętym

Zdjęcia z chrztu w kościele kiedy dziecko usypia podczas celebracji są wyjątkowo słodkie. Malutka Ewa usnęła i niczego nieświadoma bez żadnego płaczu i stresu stała się nowym członkiem chrześcijan. 

Rodzinny obiad w hotelowej restauracji

Z kościoła spacerkiem na drugą stronę ulicy i już. Poczęstunek dla gości, obiad i tort czekają na rodzinę, ale zanim wszyscy zasiądą do stołu najpierw życzenia i prezenty dla najważniejszej osoby tego dnia. Zdjęcia z wręczania prezentów na Chrzcinach to wiele wspaniałych momentów z uśmiechami, z dziadkami, z ciociami i wujkami. Zawsze jest dużo emocji na takich fotografiach.

ozdoba separator

Kościół: Ojców Bonifratrów, Bonifraterska 12, 05-077 Warszawa

Uroczysty Obiad: Hotel Ibis Muranowska 2, 00-209 Warszawa