Kościół Parafia rzymskokatolicka Bogurodzicy Maryi

Chrzest Święty Bemowo – Zdjęcia z Chrzcin

Reportaż z chrzcin miał miejsce w Parafii rzymskokatolickiej Bogurodzicy Maryi niedaleko Parku Górczewska. W związku, że zdjęcia wykonać mieliśmy tylko w kościele zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem tej niedzieli będzie komunikacja metrem w kierunku Bemowa.

Fotograf na Chrzest Bemowo

Była to trafiona decyzja, bowiem nie traciliśmy niepotrzebnie czasu na szukanie miejsca parkingowego pod wspólnotą chrześcijańską, którego nie było. Dom Boży był pełen ludzi już na wcześniejszej mszy świętej. 

Zawsze jesteśmy sporo przed czasem, by na spokojnie zrobić fotografie obiektu sakralnego i abyśmy to my wyczekiwali naszych Klientów a nie oni nas. Tak było i tym razem.

Zawsze witamy się z Księdzem przed Chrzcinami

Mieliśmy czas, by przywitać się z księdzem i okazać przebyte kursy z zakresu fotografowania podczas liturgii. Zaproszeni goście rodziny dla której dzisiejszego przedpołudnia pracowaliśmy zaczęli pomału schodzić się i zapełniać ławki. Wymieniliśmy kilka życzliwych słów i uśmiechów po czym dyskretnie oddaliliśmy się, by z dystansu zatrzymać emocje z którymi przyszli do kościoła. 

Natalka ze spokojem obserwowała przebieg liturgii.

Zaskoczeniem dla nas jak i dla rodziców chrzczonego dziecka była sytuacja kiedy ksiądz odprawiający mszę świętą zaprosił wszystkie dzieci uczestniczące w nabożeństwie na prezbiterium, by mogły przyglądać się czynnością sakramentu. Zrobiło się mocno tłoczno. Zaciekawione małolaty utrudniały dojście do Natalii przystępującej do chrztu świętego. 

Zdjęcia podczas Chrztu wykonywaliśmy z małym utrudnieniem, ale wszystko było pod kontrolą. W sumie pracując we dwoje zawsze mamy jakieś dodatkowe pole manewru i zabezpieczenie by kadry podczas zlecenia były udane.

Na tym chrzcie na Bemowie było dość tłoczno 

Po namaszczeniu krzyżmem świętym i polaniem główki dziewczynki wodą święconą zgromadzone dzieci zaczęły dotykać Natalkę z zaciekawienia. Na koniec mszy świętej wykonaliśmy kilka zdjęć pozowanych na prośbę rodziców Natalii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ceremonii chrztu świętego

Dla zainteresowanych zatrudnieniem zawodowego fotografa na Chrzest na Bemowie zapraszamy do kontaktu w zakładce poniżej. Jeśli potrzebujesz zobaczyć więcej zdjęć, są one w menu Portfolio Chrzest Święty. Dodatkowo polecamy przeczytanie poradnika z Chrzcin

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa