Chrzest w czasie epidemi

Chrzciny w czasie Pandemii COVID-19 – Chrzest Kubusia

Mamy jesień 2020 roku. Ponad pół roku towarzyszy nam Pandemia. Pokrzyżowała ona wiele planów ludziom na całym świecie. Zorganizowanie uroczystości i przyjęcia w dzisiejszych czasach nie jest już takie proste jak w 2019 i wcześniej. Czy zdjecia z Chrzcin też będą problematyczne? Nie koniecznie :)

Pandemia Covid-19 i Chrzciny

Obostrzenia dotyczące wiadomej sytuacji stale się zmieniają i trudno jest zaplanować Chrzest w Pandemii z dużym wyprzedzeniem w czasie. Na uwadze są nie tylko restrykcje w restauracjach, hotelach czy kościołach, ale także organizacja przyjazdu dużej części rodziny z tej okazji. 

A co jeśli odwołamy Chrzest z powodu Pandemii COVID-19

Dużo Chrztów naszych klientów została odwołana i przeniesiona na inne terminy. Jednym z wielu są też Chrzciny Kubusia i jego zdjęcia z Chrztu. Cała impreza została przesunięta w czasie z wiosny na jesień. Cała uroczystość odbyła się w mniejszym gronie niż wcześniej planowano, ale odbyła się. 

Fotograf Chrzest Pandemia 

W miesiącach wakacyjnych i wczesno jesiennych gdy sytuacja covidowa nieco się ustabilizowała a rząd poluzował obostrzenia ludzie zaczęli realizować to co mieli wcześniej zaplanowane. 
W życiu publicznym zmieniło się dużo, ale w gronie rodzinnym swobody jeszcze zostało sporo. Na życzenie naszych klientów w zależności od ich komfortu psychicznego i bezpieczeństwa o  zdrowie fotografujemy w maseczkach i przy zachowaniu dużego reżimu sanitarnego. 

Czy można robić zdjęcia na chrzcinach w Pandemii? 

To zależy od aktualnych obostrzeń w kraju. To zależy od subiektywnej oceny sytuacji przez naszych klientów. Obejrzyjcie ten reportaż z Chrztu w czasie COVID-19 i zobaczcie czym różni się od innych w czasach kiedy nie było jeszcze tej zarazy. Jedynie w kościele zauważycie różnice polegające na tym że ludzie w kościele w ławkach mają maseczki na twarzach. 
Co uważamy bardzo ważnym elementem reportażu w dzisiejszych czasach dla rodziny która będzie oglądać zdjęcia z chrzcin w czasach zarazy i będzie wszystko wspominać za naście lat.
chrzest w czasach COVID-19
chrzest święty sesja pozowana
chrzciny zdjęcie z chrzestnym
pozowane zdjęcia na chrzcinach
sesja chrzest
pamiątkowe zdjęcia z chrztu
zdjecie rodziców z dzieckiem na chrzcinach
chrzest Pandemia
sesja chrzciny

Obejrzyj inne nasze najnowsze reportaże a chrztów które znajdziesz na naszym blogu klikając w link https://www.sercemwidziane.com/chrzest-swiety-chrzciny/ , lub obejrzyj nasze PORTFOLIO

Twój Fotograf

noworodkowy

i rodzinny

Poniżej wymienione są kategorie tematyczne postów na tym blogu. Znajdź interesujący Ciebie temat i kliknij w link. 

Dwóch fotografów noworodkowych Marzena i Grzegorz
Fotograf Noworodkowy

KATEGORIE tematyczne:

Polecane Artykuły

co po urodzeniu dziecka
Jak wygląda noworodek po Urodzeniu
Kurs ratowania noworodka - ćwiczenia na manekinie
wyszkolony Fotograf Noworodkowy
ustawione dzieci przed kościołem na komunii świętej
Poradnik z Komunii Świętej
odnośnik na kanał sercemwidzine
Subskrybuj nasz kanał na YT
przycisk do Patronite

Współpracujemy z tą FIRMĄ:

logo firmy eizo
logo firmy nikon
logo firmy epidemic sound
portal MyWed

Portfolio:

odnośnik do zdjęć noworodkowych
Zdjęcia Noworodkowe Warszawa