Bardzo dobry fotograf na chrzest – Chrzciny Filipka

Na każde zlecenie idziemy z mocno pozytywnym nastawieniem, chęcią do działania, otwartością i ciekawością na wydarzenia mające miejsce tego dnia. Na co dzień radośni i zawsze ten
optymizm zabieramy ze sobą na reportaże wiedząc, że zawsze pomaga nam on w relacjach z naszymi
klientami.

Jaki powinien być bardzo dobry fotograf na Chrzest Święty

To właśnie uśmiech i cierpliwość bardzo pomaga nam przede wszystkim w fotografowaniu
dzieci uczestniczących podczas uroczystości a przede wszystkim chrzczonego dziecka. Mamy pogodne usposobienie co dzieci wyczuwają i nie da się ukryć, że szybko zaczynamy lubić się obustronnie.

Fotograf którego dzieci szybko polubią

Dzięki temu nabywamy szybką akceptację maluchów, które zachowują się w naszym towarzystwie po prostu normalnie. Uwielbiamy te momenty, bowiem nie tyle co nam sprawiają radość ale są ogromną pamiątką dla rodziców.

Filipek szybko polubił swoich fotografów 

Tak było również podczas uroczystości chrztu świętego Filipka. Już w chwili kiedy wszedł do pokoju na rękach taty wystarczyło dosłownie kilka spojrzeń i słów, by na jego buzi pojawił się naturalny uśmiech w naszym kierunku. Tak, bardzo doby fotograf na chrzest to mnóstwo pięknych, uśmiechniętych i naturalnych zdjęć.

Akceptacja dziecka pomaga nam na uchwyceniu jego bezcennych minek i swobodnego zachowania. Zresztą zdjęcia z Chrztu mówią same za siebie, do których z wielką serdecznością zapraszamy.

ozdoba separator

Chrzest Święty w Kościele: Kościół sw. Matki Teresy z Kalkuty, Kobyłka, ul. Nadarzyńska 62

RODZINNE PRZYJĘCIE: Restauracja na sali „Sokola”, Kobyłka, ul. Nadarzyńska 81 a

Przeczytajcie nasz poradnik z chrzcin gdzie wszystko wyjaśniamy Chrzest od A do Z jak wygląda ten dzień. Nic nie powinno już Was zaskoczyć tego dnia ;)