. co na roczek | SercemWidziane | Warszawa

Sesja zdjęciowa może być wyjątkowym prezentem urodzinowym dla maluszka i jego rodziców.

To piękna pamiątka w formie  fotografii, ukazujących niemowlaka w pięknej aranżacji i stylizacji stworzonej specjalnie na tę okazję. Plan zdjęciowy jest dostosowany dla dziecka, by czuło się na nim komfortowo i było bezpieczne. Dbamy o każdy szczegół dekoracji, by całość stanowiła spójny temat. Jesteśmy przygotowani, by  zainteresować solenizanta rzeczami będącymi na tle fotograficznym, by zachęcić go do zabawy z nami. Mamy swoje taktyki, by dziecko polubiło nas i zachowywało się naturalnie w naszym towarzystwie.

 

Dzięki temu możemy zatrzymać na zdjęciach jego bezcenne minki i prawdziwy uśmiech czy zdziwienie niespodziankami przygotowanymi specjalnie pod stylizację jak również wiek dziecka. Sesja urodzinowa nazywana cake smash może być przygotowana z okazji urodzin dziecka również powyżej roku. Podczas sesji jesteśmy zawsze we dwoje. Kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia, drugie czuwa nad bezpieczeństwem Waszego dziecka. Podczas sesji na roczek wykonujemy również zdjęcia z rodzicami, którzy śmiało mogą wejść na chwilę, na plan zdjęciowy, by móc czynnie uczestniczyć w zdjęciach, które stanowią piękną, bezcenną pamiątkę z okazji urodzin Waszego dziecka. 

sesja na roczek cudowną pamiątką

sesja na roczek
logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska