. Co na Roczek | SercemWidziane | Warszawa

Co na roczek 

Sesja zdjęciowa może być wyjątkowym prezentem urodzinowym dla maluszka i jego rodziców.

Sesja na roczek w domu

To piękna pamiątka w formie  fotografii, ukazujących niemowlaka w pięknej aranżacji i stylizacji stworzonej specjalnie na tę okazję. Plan zdjęciowy jest dostosowany dla dziecka, by czuło się na nim komfortowo i było bezpieczne. Dbamy o każdy szczegół dekoracji, by całość stanowiła spójny temat. Jesteśmy przygotowani, by zainteresować solenizanta rzeczami będącymi na tle fotograficznym, by zachęcić go do zabawy z nami. Mamy swoje sekrety, by dziecko polubiło nas i zachowywało się naturalnie w naszym towarzystwie.

 

Dzięki temu możemy zatrzymać na zdjęciach jego bezcenne minki i prawdziwy uśmiech czy zdziwienie niespodziankami przygotowanymi specjalnie pod stylizację jak również wiek dziecka.

Sesja urodzinowa nazywana Cake Smash może być przygotowana z okazji urodzin dziecka również powyżej roku. Podczas sesji jesteśmy zawsze we dwoje. Kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia, drugie czuwa nad bezpieczeństwem Waszego dziecka. Podczas sesji na roczek wykonujemy również zdjęcia z rodzicami, którzy śmiało mogą wejść na chwilę, na plan zdjęciowy, by móc czynnie uczestniczyć w zdjęciach, które stanowią piękną, bezcenną pamiątkę z okazji urodzin Waszego dziecka. 

sesja na roczek

Sesja na roczek cudowną pamiątką

Zamów sesję prezent na roczek
 

Pierwsze urodziny dziecka są z całą pewnością wyjątkowe. Po raz pierwszy będzie próbowało dmuchać świeczkę z pomocą rodziców, po raz pierwszy organizowane będzie przyjęcie urodzinowe, zaproszeni bliscy z podarunkami etc. Warto zatem nie tyle co zaplanować piękne party urodzinowe ale zastanowić się nad wykonaniem sesji, nazywanej często przez rodziców smash cake. Bo przecież każdy rodzic, dziadkowie, rodzice chrzestni, bliscy chcą podarować swojemu dziecku to co najlepsze, najpiękniejsze.

Takim wyjątkowym i oryginalnym upominkiem może być sesja na roczek.

I o niej kilka słów….

Prezenty na roczek

Sesja roczkowa to nie tylko fotografie. To również: Pomysłowa aranżacja planu zdjęciowego.

Owszem możemy wykonać zdjęcia w stylu „skromnym” ale tę „skromność” można również pokazać bardzo ciekawie. Na podstawie kilku zdań jak spędza czas Wasz maluszek, czym interesuje się, co lubi robić, czym najczęściej bawi się, co ogląda etc. możemy wymyślić oryginalną aranżację, która z całą pewnością zainteresuje Wasze dziecko a całość będzie zgodna z jego zainteresowaniami. To zaowocuje tym, że będzie czuło się bardzo swobodnie. Mamy całą głowę pełną pomysłów, które bardzo chętnie zrealizujemy dla Waszego solenizanta.

Kiedy jedno z nas wykonuje zdjęcia, drugie zajmuje się Waszym skarbem, by zagwarantować mu najwspanialszą i najciekawszą zabawę podczas zdjęć. Dzięki temu otrzymacie fotografie z naturalnym zachowaniem Waszego jubilata, naturalne uśmiechy a nie wymuszone typu „pokaż ząbki”. Bezcenne minki, naturalne zaskoczenie itd. Według nas to najlepszy prezent na roczek dla Was, dla rodziców i dla malucha.

Jak wyglądają  sesje na roczek ?

Obejrzycie filmiki backstage poniżej. Zobaczycie jak wygląda plan zdjęciowy, jego przygotowanie i zabawa z maluchami. W tych dwóch filmach zobaczycie jak bardzo nas polubiły dzieciaki. Jesteśmy u nich na każdych ich urodzinach. Nie tylko na roczek :) Wkupiliśmy się jako Ciocia i Wujek <3

Praca fotografa nie ogranicza się tylko do wykonania fotografii, następnie poddania jej obróbce graficznej ale również zakreśla po zamysł sesji, stworzenia jej tak, by Wasz bobas czuł się komfortowo więc tu musi być odpowiednie podejście do dziecka, by zaakceptowało nas i chciało z nami bawić się J

Sesje urodzinowe proponujemy zaplanować z  wyprzedzeniem, byśmy mieli czas na przygotowanie i zastanowienie się z czego co wykonać, by Wasze dziecko czuło się swobodnie na naszym planie zdjęciowym, by było zainteresowane i chętnie z nami współpracowało

Jakie prezenty na roczek ?

W sklepach z zabawkami jest ich całe mnóstwo.  Ale jeśli jesteście na tej stronie to znaczy że szukacie czegoś więcej, czegoś bardziej wyjątkowego niż zwykły pluszak, który szybko się małemu znudzi. Sesja na roczek nie dość że to wielka atrakcja dla dziecka to jeszcze pamiątka w postaci zdjęć na lata :)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.