. Kiedy Wykonać Sesję Noworodkową | SercemWidziane

Pytania do fotografa noworodkowego

Chcesz wykonać sesję zdjęciową dla swojego dzidziusia, który niedługo przyjdzie na świat? Masz kilka pytań z tym związanych? Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na kilka wybranych, najczęściej zadawanych pytań.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi ;)

1. Kiedy rezerwować sesję noworodkową ?

Sesja noworodkowa powinna zostać zaplanowana jeszcze podczas Waszej ciąży. Jest to związane z ograniczoną ilością sesji, którą wykonujemy podczas miesiąca. A dodatkowo, zaraz po urodzeniu dzidzi, będziecie mieć dużo więcej na głowie, niż pamiętanie o sesji i jej organizowaniu. Kiedy umówicie sesję odpowiednio wcześniej, to my pamiętamy za Was kiedy ją najlepiej wykonać. W dodatku jeśli będzie zamówiona indywidualna stylizacja specjalnie dla Was, my potrzebujemy czasu by ją dla Was stworzyć.

2. Kiedy najlepiej zrealizować sesję noworodkową ?

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej, to okres między 5 a 14 dniem życia maluszka. Maluszek w tym okresie większość czasu przesypia, jest  mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne a jego sen jest głęboki, co sprzyja bezpiecznemu i sprawnemu układaniu go do zdjęć znajdujących się w naszym portfolio. Więcej informacji na naszym blogu w poście:  Kiedy zaplanować sesję noworodkową ?

3. Ile czasu trwa sesja noworodkowa ?

Czas trwania sesji noworodkowej uzależniony jest przede wszystkim od Waszego malutkiego modela. To on będzie dyktował nam warunki :) Przy takich sesjach trzeba uwzględnić czas na karmienie maluszka, przewijanie go i usypianie. Czas trwania sesji wiąże się także z ilością stylizacji jakie zamawiacie oraz czy dobieracie opcje dodatkowe. Najlepiej gdyby Państwo nie planowali już nic więcej w swoich kalendarzach na ten dzień.

4. Gdzie wykonywana jest taka sesja noworodkowa ?

Nigdzie nie musicie jechać, dojeżdżać. Nie ma potrzeby narażania maluszka na jakieś czynniki zewnętrzne. To my przyjedziemy do Was ze wszystkim co będzie potrzebne do sesji. Pracujemy dla Was w całym woj. mazowieckim.

5. Czy taka sesja noworodkowa jest bezpieczna ?

Oczywiście. Jest to dla nas najważniejsze podczas sesji. Pracujemy zawsze we dwoje, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo noworodków. Przy układaniu maluszka do zdjęcia, każdy rekwizyt jest tak przygotowany, by noworodkowi było wygodnie i czuł się przy tym bezpiecznie. Jeśli stylizacja jest trudna w wykonaniu, zdjęcia są łączone i montowane w programie do obróbki zdjęć. Więcej na temat bezpieczeństwa podczas sesji noworodkowej w stopce strony w poradnikach

6. Co musimy przygotować na taką sesję noworodkową ?

Tą informację przekażemy Wam telefonicznie umawiając się już na sesję :)

7. Jak przygotować maluszka do sesji noworodkowej ?

Tą informację przekażemy Wam telefonicznie umawiając się już na sesję :)

8. Jakie ubranka przygotować do sesji ?

Nie musicie szykować żadnych ubranek. SercemWidziane na sesje przywiezie kreacje przygotowane specjalnie dla Waszego maluszka. Jeśli macie jakieś ubranko, które koniecznie chcecie uwiecznić na zdjęciu, nie ma problemu, to Wasza sesja ;) 

9. Czy możemy mieć swojego misia na sesji ?

Jak najbardziej tak. To sesja noworodkowa dla Państwa. Na sesję do Was przyjeżdżamy ze wszystkim co będzie potrzebne. Będziemy mieć stylizacje te które wspólnie uzgodnimy, ale jeśli chcielibyście w którejś z nich coś podmienić, albo dołożyć, dla nas nie ma problemu :) 

10. A jeśli będziemy zmuszeni przenieść dzień sesji ?

Jesteśmy bardzo wyrozumiali, nie ma problemu :) Wspólnie będziemy musieli ustalić nowy termin sesji noworodkowej. 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska