Laureat Orły Fotografii dla SercemWidziane

Orły Fotografii 2019 – SercemWidziane

Już na samym początku bardzo dziękujemy za to wyróżnienie wszystkim naszym Klientom. Jest to dla nas bardzo cenna nagroda, ponieważ dotyczy ona Waszych opinii na temat naszej pracy dla Was i relacji jakie z Wami tworzymy.

Nagroda za opinie klientów 

Organizatorem plebiscytów jest przedsiębiorstwo Beautiful Company Sp. z o.o. Sp. K.
Założyciel ma na celu dotarcie do jak najszerszego grona przedsiębiorców celem wyłonienia tych spełniających najwyższe standardy w danej dziedzinie gospodarczej.
Robi to na podstawie opinii klientów dotyczącej danej firmy, które są umieszczane w internecie.
Logo Orły Fotografii 2019

Na podstawie ocen w Google Opinie o SercemWidziane  zdobyliśmy punktacje w skali:  9.1/10 pkt.

Na czas pisania tego postu jest 49 ocen z czego aż 47 z nich to oceny i opinie na 5 gwiazdek. Wszystkie należą do naszych klientów z którymi stworzyliśmy bardzo dobre relacje. Co o nas napisali zapraszamy do lektury, link powyżej. 

Dwie oceny bez konstruktywnej krytyki i opinii traktujemy z przymrużeniem oka.

Pracujemy dla Was, wykonując Wam piękne zdjęcia, na najwyższych obrotach. Kochamy to co robimy. Zawsze maksymalnie angażujemy się we wszystkie wykonywane zlecenia. Dyplom i statuetka Orły Fotografii 2019 są dla nas ogromną motywacją. Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym klientom za tak miłe słowa i ocenę naszej pracy zawodowej. 

PRESTIŻOWE GRONO – KIM SĄ LAUREACI ?

Orły Fotografii to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.