. Zdjęcia Noworodków | Autorskie projekty SercemWidziane

Autorskie zdjęcia noworodkowe SercemWidziane

Tutaj znajdziecie nasze wyjątkowe zdjęcia noworodków

nazwaliśmy je „Nasz Miniaturowy Świat”.

Dlaczego Nasz ? Ponieważ każda stylizacja jaką tu widzicie to nasza wizja artystyczna tematu przewodniego danego zdjęcia. Każda stylizacja to długi proces do powstania efektu finalnego. Oczywiście cały plan powstaje od pomysłu. Coraz częściej otrzymujemy zlecenia od przyszłych rodziców na konkretny motyw. Ale jak ten motyw będzie wyglądał ostatecznie, to nasza wyobraźnia w której najważniejsze jest...

bezpieczeństwo dla maluszka na tym planie zdjęciowym.

Zdjęcia noworodków w innej odsłonie

Dlaczego "Miniaturowy Świat" ? Dlatego, że olbrzymią uwagę przypisujemy do wielkości rekwizytów w stosunku do małego modela / modelki :) Przedmioty z planu zdjęciowego podczas sesji noworodkowej muszą wyglądać jak miniaturowe wersja naszego dorosłego życia. Nawiasem mówiąc, jeśli noworodek by wstał, :) to wyglądałoby to tak, jak jego naturalne środowisko.

Dlaczego nazywamy nasze zdjęcia autorskimi ? Ponieważ są nasze, wykonane i wymyślone przez nas, oraz obserwując innych fotografów noworodkowych na całym świecie, nie widzieliśmy tak bardzo rozbudowanych i bogatych w szczegóły panów zdjęciowych dla maluszków jakie my tworzymy :)

Przyjedziemy do Was na zdjęcia noworodkowe

Opierając się na przykładzie konkretnego zdjęcia, trochę opowiemy Wam o historii jego powstania. Powyżej w galerii wśród kilkunastu pozycji jest stylizacja "fotograf artysta". Jest to Maja, córeczka naszego zaprzyjaźnionego fotografa. To ogromy dla nas zaszczyt, że mogliśmy pracować dla artysty z naszej branży ;) W każdej stylizacji miniaturowego świata, ogromną uwagę przywiązujemy do miejsca w którym ułożymy i pokażemy noworodka. Trudność wykonania jego wiąże się z kilkoma sprawami.

Mianowicie, musi być wygodne, musi być bezpieczne, musi wyglądać estetycznie oraz wizerunkowo odpowiadać podobieństwu dużych przedmiotów  z naszego dorosłego świata. Więcej na temat powstania tego siedzonka oraz info na temat pozostałych rekwizytów z tego zdjęcia znajdziecie na naszym blogu technicznym link wkrótce :) 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska