. Zdjęcia Urodzinowe | SercemWidziane | reportaż urodzinowy

Zdjęcia urodzinowe

Fotograf na urodziny Warszawa

Organizujecie urodzinowe party dla Waszej córeczki albo synka? 

Będzie dużo dzieci, zabaw i gości ?

Wiecie, że Wasz dzieciak mam mnóstwo energii. Wszędzie go pełno?

Na zdjęciach z telefonu wychodzi rozmazany ?

Zatrudnijcie nas, na ten wyjątkowy dzień Waszego dziecka.

Zrobimy piękne zdjęcia reportażowe, na pewno nie będą rozmazane :) i będzie ich dużo :)

Fotograf na przyjęcie urodzinowe to kolejna okazja na zdjęcia do Waszych albumów i pamiątek rodzinnych, który my z pasją zrealizujemy. Odpowiedni fotograf na takie przyjęcie to przede wszystkim taki którego zaakceptują i polubią dzieci :) A nas jest dwójka :) Kochamy dzieciaki i umiemy się z nimi dogadać :)

Natomiast na tej stronie możecie wizualnie ocenić niektóre nasze reportaże z takich uroczystości.

Zdjęcia urodzinowe wykonamy tam gdzie będzie impreza, w domu, w restauracji, w ogrodzie przed domem, jesteśmy wszędzie tam gdzie sobie życzycie. 

 

Zwracamy uwagę na szczegóły i detale, każde z nas w tym samym czasie wyłapuje inne kadry. Wszystko to zapewni Wam urozmaicony reportaż urodzinowy. Będzie pełny i niepowtarzalny. Wyłapujemy odpowiednie chwile, zatrzymujemy czas i liczymy, że oglądając nasze zdjęcia, poczujecie atmosferę tego dnia. Dużo naszego serca i umiejętności wkładamy w nasze aparaty, by uwiecznić dla Was wyjątkowe momenty.

 

Zdjęcia z urodzin 

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji reportaży, a umiejętności zdobywaliśmy latami jako fotografowie na reportażach ślubnych. Przewidujemy zdarzenia i momenty by uchwycić emocje na zdjęciach. Wtapiamy się w rodzinę i dyskretnie obserwujemy i wykonujemy reportaż tego co naprawdę dzieje się tego dnia. Jeśli jest to uroczystość urodzinowa i zapraszacie na nią dużą cześć najbliżej rodziny, myślimy, że jest to na tyle ważny dzień by zatrzymać jego czas w Waszych albumach rodzinnych :)

2 urodziny Zosi
Przyjęcie Urodzinowe Liliany
podwójne Urodziny
Dwa Latka Lili
Zdjęcia Urodzinowe na 6 lat
logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.