. Zdjęcia Urodzinowe | SercemWidziane | reportaż urodzinowy

zdjęcia urodzinowe

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę i szukacie inspiracji bądź szukacie swojego fotografa rodzinnego. Fotograf na przyjęcie urodzinowe to kolejna okazja na zdjęcia do Waszych albumów i pamiątek rodzinnych, który my z pasją zrealizujemy. Odpowiedni fotograf na takie przyjęcie to przede wszystkim taki którego zaakceptują i polubią dzieci :) A nas jest dwójka :) Kochamy dzieciaki i umiemy się z nimi dogadać :)

Natomiast na tej stronie możecie wizualnie ocenić niektóre nasze reportaże z takich uroczystości. Zdjęcia urodzinowe wykonamy tam gdzie będzie impreza, w domu, w restauracji, w ogrodzie przed domem, jesteśmy wszędzie tam gdzie sobie życzycie. Dużą uwagę przykładamy do szczegółów, każde z nas w tym samym momencie uwiecznia różne kadry, wszystko po to aby mieć pewność, że materiał z którego powstanie reportaż urodzinowy jest pełny i wyjątkowy. Wyłapujemy odpowiednie momenty i mamy nadzieję, że oglądając nasze fotografie, poczujecie ile serca w nie wkładamy i jak staramy się uwiecznić wyjątkowe chwile. 

fotograf na urodziny Warszawa, zdjęcia z urodzin

reportaż z drugich urodzin Lilianny

naszym zadaniem jako fotografów jest stworzenie wyjątkowego reportazu z uroczystości jaką jest Chrzest św.

przyjecie urodzinowe Lilianny

naszym zadaniem jako fotografów jest stworzenie wyjątkowego reportazu z uroczystości jaką jest Chrzest św.
Cała rodzina była przejęta podczas wyjątkowego dnia jakim jest Chrzest św,a my mieliśmy przyjemność uwieczniać wszystkie wazne momenty podczas przygotowań do Chrztu św., samą uroczystość Chrztu w kościele oraz przyjęcie-zapraszamy do obejrzenia całego reportarzu z Chrztu św
logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska