. Sesje Noworodkowe z dojazdem do domu | galeria SercemWidziane

Sesja noworodkowa u klienta w domu

galeria SercemWidziane

Musimy przyznać, że zdjęcia noworodków to nasz konik – uwielbiamy je wykonywać, z pasją poszukujemy kolejnych pomysłów na coraz to ciekawsze i niezwykłe sesje. Uwielbiamy wyzwania, więc jeżeli po obejrzeniu naszych zdjęć zainspirowaliśmy Was i chcielibyście wykonać takie zdjęcia a jesteście związani z konkretnym zawodem, macie jakąś pasje bądź hobby – to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zapraszamy do kontaktu z nami :) 

Każda sesja noworodkowa jest dla nas wyjątkowa

Bo wiemy, jak wyjątkowe jest Wasze dziecko. Co za tym idzie, dokładamy wszelkich starań aby noworodek był bezpieczny podczas takiej sesji (pracujemy zawsze we dwójkę właśnie, po to aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa). Zdajemy sobie sprawę, że komfort noworodka jest równie ważny, więc wszelkie ubranka, opaski i czapeczki są dobierane tak aby idealnie pasowały i nie uciskały naszego małego modela podczas jego pierwszej noworodkowej sesji zdjęciowej. Jak wygląda sesja noworodkowa w domu zapraszamy do przeczytania artykułu na ten temat na  naszym blogu w poście pod nazwą: 

Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

W tej galerii zobaczycie kruszynki, które miały wykonane zdjęcia między 5 a 14 dniem ich życia. Wtedy maluchy śpią najwięcej, i mieszczą się we wszystkich naszych rekwizytach. Każde zdjęcie które tu zobaczycie, było wykonane u naszych klientów w ich domach :)

 

Spodobały się Tobie nasze zdjęcia noworodkowe? 

Nie czekaj, zarezerwuj termin jeszcze przed porodem,

a kiedy dzidzia przyjdzie na świat, my wszystkiego dopilnujemy:)

W związku z tym, że Nasze portfolio związane z sesjami noworodkowymi ciągle się powiększa, oprócz głównej galerii, zdecydowaliśmy się stworzyć kilka mniejszych, które będą podzielone tematycznie. Mamy nadzieję, że pomoże Wam to przy wyborze stylizacji dla Waszego maluszka:) kliknij w galerię tematyczną

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.