. Sesja Ślubna to Obrazy Miłości | SercemWidziane

Plenery Ślubne

Sesje Ślubne w Polsce i za granicą 

Wdech-Wydech, Puls-Impuls, Morze Zatracenia, MIŁOŚĆ

Plenerowe sesje ślubne to namiastka ukazania Waszego uczucia jakie Was połączyło. 

Wasze uczucie jest wielkie, zgodzicie się z nami, prawda? 

To ono doprowadziło Was do decyzji w której chcecie razem iść przez życie. Dlatego do sesji ślubnej podchodzimy bardzo poważnie, i kreatywnie. W zdjęciach plenerowych chcemy pokazać Waszą miłość najpiękniej jak to możliwe. Bardzo ważny jest dla nas drugi plan, który będzie dopełnieniem zdjęcia. Miejsce na plener nad morzem , czy w górach dobieramy  wspólnie i bardzo szczegółowo. Odważnych i nienasyconych namawiamy na wyjazdy po za granicę naszego kraju w Europie i nie tylko ;)

 

Chcemy wiedzieć co dla Was jest ważne, jakimi wspomnieniami żyjecie, czym się pasjonujecie, chcemy poznać Wasze wyjątkowe miejsca, by móc to pokazać w zdjęciach, które znajdą się w Waszym albumie, które będziecie oglądać często ze wzruszeniem <3

 

Sesja Ślubna powinna być dopracowana i wyjątkowa

Tak wyjątkowa jak Wasza miłość, która Was połączyła. Ukazanie tego w kadrach naszych aparatów jest dla nas wielkim wyzwaniem i ideą zdjęć które dla Was powstaną. Podczas zdjęć budujemy atmosferę wypadu starych znajomych, w poszukiwaniu dobrej zabawy :) Nie obawiajcie się planu zdjęciowego, że nie będziecie widzieć co robić i że stres Was zablokuje. Zaufajcie nam. Nasza w tym głowa, żebyście wspominali ten dzień z uśmiechem

i poruszeniem na twarzy.

 

W Waszych zdjęciach chcemy subtelnie wprowadzić drugi plan, który ma za zadanie dopieszczenie

Obrazu Waszej Miłości. Często są to miejsca ściśle związane z Wami.  Z Waszymi pasjami, zawodami, wspólnymi zainteresowaniami, z miejscami które darzycie szczególnym sentymentem. Plener Ślubny w Polsce czy za jej granicami, odległość dla nas nie ma znaczenia. 

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.