. Poznaj swojego fotografa noworodkowego oraz rodzinnego
logo AFNS AWARD.png
AFNS+PARTICIPANT-1-2018-2+copy.png
Badge4+Winner.png
Badge2+SPECIAL.png

Najlepszy fotograf noworodkowy w Warszawie

Witajcie w naszym świecie fotografii noworodkowej i rodzinnej  :) Poznajcie nas i naszą twórczość trochę bliżej :)

sercemwidziane marzena i grzegorz pytel.
FACEBOOK fotografa
instagram fotografa.jpg
linkedin.jpg
youtube fotografa.jpg
blogger fotografa.jpg
pinterest fotografa.jpg
twitter.jpg

Na sesjach noworodkowych zawsze pracujemy we dwoje

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku i uwielbiamy razem pracować. Zanim otworzyliśmy naszą firmę usług fotograficznych, pracowaliśmy w trzech różnych korpo i także razem haha :) Duet fotograficzny, który stworzyliśmy, fantastycznie uzupełnia się, ponieważ kobiece oko widzi inaczej niż męskie, a męskie inaczej niż kobiece, więc razem widzimy dużo więcej ;)

Więcej o fotografach noworodkowych

Lubimy łazić po górach, lasach, łąkach, i pustych plażach
lubimy kawę i czekoladę, kalorie próbujemy spalać wieczorami na siłce,
mamy króliczycę o imieniu Migawka,
parę przyjaciół i więcej nie trzeba,
jesteśmy pracoholikami do kwadratu, bo pracoholikujemy się razem ;P
śpimy do 10 AM, kładziemy się spać 3 AM

Trochę zwariowani, trochę zakochani ;P  Nasz świat to SercemWidziane.com

Kochamy fotografować dzieci oraz ludzkie emocje. W fotografowaniu kręci nas…. ten ułamek sekundy, w którym osoby fotografowanej nie ma przed aparatem, ZNACZY JEST ALE… jest w innym wymiarze swojego świata, tworząc swoją własną historię, a my jesteśmy zaproszeni tylko na chwilę i musimy zatrzymać jej świat, by mogła go wspominać…

Prowadzimy BLOG fotografa noworodkowego

To kulisy naszej pracy, wskazówki, przemyślenia, rady oraz wiedza jaka się dzielimy. Jesteśmy mocno zapracowani, więc prosimy o wyrozumiałość związaną z nieregularnym wrzucaniem postów. Natomiast cierpliwi co jakiś mogą spodziewać się interesujących rzeczy.

Jesteśmy autorami miniaturowego świata. 

Tak nazwaliśmy zdjęcia noworodków w których połączyliśmy dwa światy, malutkiej kruszynki, która przyszła na świat kilka dni temu, ze światem dorosłego człowieka, w którym jego pasja, zawód czy marzenia odgrywają ważną rolę.

Miniaturowy Świat to najbardziej zaawansowane, (bogate w szczegółowość rekwizytów), plany zdjęciowe dla malutkich nowo narodzonych modeli  na Świecie. Nasza wizja tych unikalnych zdjęć, skupia się na pokazaniu noworodka w małym świecie dorosłego człowieka, otoczony rekwizytami w skali dopasowanej do maluszka.

 

W skrócie :) w tych projektach pragniemy pokazać Waszego synka lub córeczkę, w pomniejszonym świecie dorosłego człowieka. Zapraszamy do obejrzenia galerii miniaturowego świata.

Nasze zdjęcia wygrywają w konkursach międzynarodowych

Co jakiś czas zgłaszamy nasze prace do udziału w konkursach fotograficznych. Co miłe, udaje się nam zyskać uznanie fotografów na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku w którym zobaczycie reakcje jurorów na nasze prace. Filmik możecie znaleźć w zakładce backstage lub na Youtubie

Mieszkamy w Warszawie, wykonujemy zdjęcia noworodkowe i reportaże ślubne w całej Polsce. 

Jeśli czujesz nasze zdjęcia, widząc nas tutaj, chcesz nas poznać, dzwoń wysyłaj zapytanie ;) 

Podglądajcie tez nas na naszych kontach na Instagramie - @sercemwidziane, @marzi_and_grey

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.