. Fotograf na Chrzest | Nasze zdjęcia są prawdziwe | SercemWidziane

Zdjęcia z Chrztu Świętego w Warszawie

Fotograf na Chrzest to niewidzialny dobry duszek :)

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę szukając fotografa na uroczystość Chrztu Świętego.

Jeśli rozpoczęliście już poszukiwania to oznacza, nic innego jak to, że zdjęcia są dla Was ważne. Odpowiedni fotograf na Chrzest Święty to z pewnością trudny wybór, który postaramy się Wam nieco wyjaśnić i uprościć.

Naturalne zdjęcia z Chrztu Świętego 

W dzisiejszych czasach żyjemy szybciej. Zdecydowanie za szybko. Chrzest to jedno z niewielu uroczystości w życiu kiedy zjeżdża się rodzina z całej Polski i z wszystkich zakątków świata. Dużych spotkań rodzinnych można policzyć na palcach jednej ręki, może dwóch rąk :) I według nas tak ważne uroczystości trzeba przeżywać i cieszyć się nimi na żywo, w danej chwili. Nie licząc na to, iż będzie kilka fotek na telefonach albo, że może tym razem ktoś z rodziny będzie miał jakiś lepszy aparat i nie zapomni go wziąć.

To chyba nie potrzebny stres dla gospodarza imprezy rodzinnej. Profesjonalny fotograf zadba o to by rodzina mogła wspominać ten dzień przeglądając piękne zdjęcia w albumie. 

Reportaże z Chrztu Świętego, czy warto?

Śmiało możemy stwierdzić, że Chrzest Święty to przedsięwzięcie na skalę małego wesela :) Pakiety które stworzyliśmy dla Was są mniejszą wersją pakietów ślubnych :) Nasze zdjęcia nie kończą się wyłącznie na pozowanych zdjęciach rodzinnych przed kościołem. Chcemy opowiedzieć Wam w zdjęciach cały ten dzień. Począwszy od przygotowań w Waszym domu, ubieraniu małej gwiazdy tego dnia, rodziny która się zjechała, poprzez rozmowy pod kościołem, całą ceremonię, życzenia, wspólny obiad w restauracji,  pamiątkowe zdjęcia z rodziną, rozmowy przy stole. Dzień pełen wrażeń, który warto uchwycić i zatrzymać na dłużej.

Dużą uwagę przykładamy do szczegółów, każde z nas w tym samym momencie uwiecznia różne kadry, wszystko po to aby mieć pewność, że materiał z którego powstanie reportaż Chrztu Świętego jest pełny i wyjątkowy. Fotograf na Chrzest musi umieć wyłapywać odpowiednie momenty i mamy nadzieję, że oglądając nasze fotografie, poczujecie ile serca w nie wkładamy i jak staramy się uwiecznić uczucia.

Wszystko o chrzcinach w naszym Poradniku

Zajrzyjcie do naszego poradnika o chrzcinach który nieco przybliży Wam obraz dnia podczas reportażu z Chrztu Świętego

Pełne reportaże z Chrztu Świętego

Poniżej odnośniki do kilku pełnych reportaży z uroczystości chrztów. Zapraszamy do obejrzenia przynajmniej kilku :) Kliknij w zdjęcie ono przeniesie Cię do tego reportażu który chcesz zobaczyć.

chrzest_świety_Oliwiera.jpg

Chrzest Święty Oliwiera na Wilanowie

 

Fotograf na chrzciny Warszawa ? Taką słowa wpisaliście do przeglądarki google szukając fotografa? ok :) i oto My :) SercemWidziane, para fotografów  specjalizująca się w fotografii noworodkowej oraz w reportażach rodzinnych. Szukacie fotografa na chrzciny, bo jest to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. A my w ważnych wydarzeniach lubimy brać udział i zatrzymywać jego czas w postaci zdjęć w tych ważnych dla Was chwilach.

uroczystość chrztu świętego.jpg

Chrzest Święty Blanki na Warszawskiej Woli

Tego dnia jesteśmy tylko dla Was, z zaangażowaniem i skupieniem wychwytujemy kolejne kadry abyście później mogli się cieszyć wyjątkowymi fotografiami z Chrztu Waszego dziecka. Zapraszamy do obejrzenia pełnego reportażu Chrztu Blanki! 

Klikajcie w zdjęcia obok, one zaprowadzą Was do pełnych reportaży w których możecie ocenić całość naszej pracy oraz styl w jakim wykonujemy zdjęcia z chrzcin.

fotograf_na_Chrzest_Święty_Warszawa.jpg

Chrzest Święty Oliwiera na Bielanach

Fotograf na chrzciny to gwarancja profesjonalnych zdjęć z tej uroczystości. Chrzest Święty jest raz w życiu i nie można go powtórzyć. Wszyscy w rodzinie mają telefony i robią zdjęcia, ale później okazuje się, że nikt nie zdążył zrobić zdjęcia z polewania główki wodą święconą, albo zdjęcia są poruszone, albo ciemne, znacie to uczucie ? Więc zamówcie naszą usługę i nie stresujcie się. My zawsze pracujemy we dwoje co daje podwójna gwarancje uwiecznienia wszystkich ważnych momentów.

chrzest święty i ślub zdjęcia.jpg

Ślub, Chrzciny i Urodziny w Siedlcach

 

Fotografia reportażowa to mix spontanicznych ujęć, to zatrzymywanie ważnych wydarzeń z Waszego życia.

To zlecenie było wyjątkowe, pod względem ilości ważnych zdarzeń. Jednego dnia naszym zadaniem było uwiecznienie ślubu, chrzcin oraz urodzin rodzeństwa. Zdjęcia z chrzcin, zdjęcia z ślubu, oraz zdjęcia z urodzin, wszystko w jednym albumie. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego reportażu z kilku uroczystości razem :)

chrzest fotograf warszawa.jpg

Zdjęcia z Chrztu Kamila na Ursynowie

Fajny fotograf na chrzciny w Warszawie

Nie nam to oceniać. My kochamy swoją pracę fotografa. Uwielbiamy uczestniczyć w ważnych wydarzeniach rodzinnych i zatrzymywać dla Was piękne kadry.

Fotograf na chrzciny to odpowiedzialne zadanie w wyborze. Liczy się portfolio które wpisuje się w Waszą estetykę, liczy się aparycja fotografa, liczy się komunikatywność z fotografem i Wasza swoboda kiedy fotograf na chrzciny dla Was pracuje. Możemy Wam to wszystko obiecać :) 

chrzest_święty_Warszawa.jpg

Chrzest Święty Judytki w Młochowie

Chrzest naszego dziecka to specjalny dzień, który uwieczniony na pięknych ujęciach zostanie z nami nie tylko jako wspomnienie ale i jako wspaniała pamiątka, do której będziemy mogli wracać już na zawsze. Para fotografów uchwyci dla Was najdrobniejsze szczegóły w tym dniu. 

Zapraszamy Chrzest Judytki można obejrzeć tutaj! Przejrzyjcie naszą stronę, jeśli spodoba się Wam nasza twórczość to zadzwońcie i poznajcie naszą osobowość i otwartość ;)

chrzest Święty bliźniaków.jpg

Chrzest Święty bliźniaków Diany i Borysa

Czy nie wspaniale mieć pewność, że zdjęcia z tego ważnego dnia jakim jest Chrzest Św. Waszego dziecka będą ze sobą spójne i będą opowiadały historię całej uroczystości zaczynając od przygotowań, następnie zdjęć relacjonujących przebieg samego Chrztu Świętego w kościele, i finalnie oczywiście uwieczniające przyjęcie.

 

Zadbamy również o to aby reportaż z Chrzcin zawierał mini plener tak aby wszyscy najbliżsi mieli okazję na wspólne zdjęcie z Wami i Waszym dzieckiem.

fotografia na chrzest.jpg

Chrzest Święty Stasia w Dawidach pod Raszynem

Zdjęcia reportażowe, czyli takie które opowiadają Wasz dzień bez ingerowania w przebieg, pokazanie dnia takim jakim on był na prawdę.

zdjęcia_z_chrzcin.jpg

Reportaż z Chrzcin Wojtusia

Uwielbiamy pracować dla Was w ważnych momentach życia. Każda możliwość wykonania nowego reportażu z Chrztu jest dla nas spełnianiem swojej pasji i zarazem ogromną odpowiedzialnością. Wiemy przecież jak reportaż Chrztu Św. jest dla Was istotny, dlatego pasje łączymy z profesjonalizmem.

Kolejna odsłona przedstawiająca Chrzest Św. 

Macie już swojego fotografa na Chrzest Święty?

Jeżeli chcecie nas, abyśmy wykonali Wam piękne zdjęcia  w dniu Chrztu Świętego i macie jeszcze jakieś pytania piszcie lub dzwońcie ;)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.

INFO

PORADNIKI

Grzegorz : +48 666 383 002

03-580 Warszawa, Polska