. Sesja Zdjęciowa w Prezencie | Voucher | SercemWidziane

Zamów sesję zdjęciową w prezencie

Vouchery za sesje zdjęciowe i reportaże

Szukasz prezentu dla koleżanki, przyjaciółki siostry, kuzynki, która właśnie spodziewa się dzidziusia. Kupowanie, zabawek ubranek, kocyków jest prezentem jak najbardziej. Tylko jego czas użytkowania przeminie tak szybko jak rosną małe dzieciaczki. Oferując prezent w postaci sesji noworodkowej czy sesji ciążowej, to pamiątka na całe życie.

W dodatku kiedy będzie oglądana w albumie lata później, zapewne zawsze będzie miło wspomniana osoba która podarowała ten prezent. Vouchery na sesje noworodkowe, czy vouchery na sesje ciążowe oraz rodzinne, przekazane mogą być cyfrowo mailem, jak również przekazane wydrukowane.

 

Realizujemy zamówienie nie tylko na sesje zdjęciowe, polecamy również zakup reportażu z Chrztu Świętego, czy Reportażu z Pierwszej Komunii Świętej. Wartość takich prezentów w przyszłości jest nieoceniona.

 

Jeśli szukasz takiego prezentu, chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to zadzwoń +48 666 383 002

lub napisz do nas maila.

Poniżej przykładowe Vouchery, które są drukowane lub wysyłane na email

1/8

Prezent na Chrzciny voucher

Każdy voucher na sesję noworodkową, czy sesję ciążową czy jakąkolwiek inną, jest inny. Projektowany specjalnie na Twoje zamówienie. Umieścimy na nim dedykację i co obejmuje dany Voucher. 

Prezent na Baby Shower

Zrzuta w pracy dla koleżanki, która właśnie oznajmiła że spodziewa się dzidziusia, na pewno mile ją zaskoczy :)

logo sercemwidziane.png

SercemWidziane to para fotografów która zrobi Wam piękne zdjęcia. Specjalizuje się w sesjach noworodkowych, rodzinnych i ciążowych. Wykonamy dla Was również naturalne reportaże zdjęciowe z ważnych uroczystości rodzinnych.